گروه صنایع معدنی سیمان
 
ماین نیوز گزارش می‌دهد:
قدرت‌نمایی صنعت سیمان در انتخابات اتاق تهران
گروه صنایع معدنی >سیمان - رئیس و نائب رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان به عضویت در هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تهران درآمدند.
 
به گزارش خبرنگار ماین نیوز، روز 18 اسفند روز خوبی برای صنعت سیمان بود چرا که در این روز و در انتخابات اتاق تهران رئیس و نائب رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان هر دو توانستند با قرارگیری در بین نفرات گروه های صنعت و معدن جواز حضور در هیات نمایندگان اتاق تهران را بدست آورند.

براین اساس سیدمحمد اتابک، رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان و مدیرعامل هلدینگ گسترش صنایع معدنی کاوه پارس در بخش صنعت با کسب 842 رای در رتبه پنجم قرار گرفته و به هیات نمایندگان اتاق تهران راه یافت.

مرتضی لطفی هم که در بخش معدن شرکت کرده بود با بدست آوردن 718 رای در رتبه سوم قرار گرفت و او نیز به عضویت هیات نمایندگان اتاق تهران درآمد.

به این ترتیب انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان تنها انجمنی لقب گرفت که توانست رئیس و نائب رئیس خود را روانه هیات نمایندگان اتاق تهران کند.

اتابک و لطفی هر دو در قالب گروه ائتلاف برای فردا در انتخابات شرکت کرده بودند. گروهی که توانست از مجموع 40 کرسی اتاق تهران 35 کرسی را بدست آورده و پیروز بزرگ این انتخابات لقب بگیرد.


تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۵
کد مطلب: 22677