گروه معادن سرب و روی
 
مدیرعامل شرکت توسعه معادن روی ایران:
دوسوم واحدهای تولیدی هلدینگ سرب و روی ایران در زنجان مستقر است
گروه معادن >سرب و روی - مدیرعامل شرکت توسعه معادن روی ایران با اشاره به استقرار دوسوم واحدهای تولید هلدینگ تولیدی سرب و روی ایران در زنجان گفت: 53 هزار از مجموع 127 هزار سهامدار حقیقی این شرکت از زنجان هستند.
به گزارش ماين نيوز، مهدی کوهی در جمع فعالان زیست محیطی در بخش های سازمان های مردم نهاد و دانشگاهی استان زنجان شرکت توسعه معادن روی ایران را بزرگ ترین هلدینگ تولیدی سرب و روی خاورمیانه اعلام کرد و اظهار داشت: این هلدینگ تولیدی 19 واحد فعال در استان های زنجان، یزد و هرمزگان دارد.

وی محل استقرار دوسوم از واحدهای تولید هلدینگ تولیدی سرب و روی ایران را زنجان اعلام و اضافه کرد: 53 هزار از مجموع 127 هزار سهامدار حقیقی این شرکت از زنجان هستند.

مدیرعامل شرکت توسعه معادن روی ایران مجموع نیروی انسانی فعال در این شرکت را 4 هزار نفر عنوان کرد و افزود: 2 هزار و 100 نفر از این مجموع از مردم زنجان هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه حدود سه ماه از انتصابش به مدیرعاملی شرکت توسعه معادن روی ایران می گذرد، ادامه داد: نخستین دیدارهایش را در زنجان با مسئولان محیط زیست برگزار کرده، چراکه حفظ و رعایت مسائل محیط زیستی از اعتقادات من است.

کوهی به سابقه 28 ساله خود در عرصه مدیریت صنعتی اشاره و تاکید کرد: حفظ مسائل محیطی زیستی از اخلاقی مهندسان به شمار می رود.

وی ادامه داد: وفاداری به محیط زیست تنها در افکار و تفکر نیست بلکه در تولید محصولات سازگار با محیط زیست معنی می شود.

مدیرعامل شرکت توسعه معادن روی ایران به تاکیدات مدیریتی به زیر مجموعه خود در مورد مسائل محیط زیستی اشاره کرد و گفت: رعایت مسائل زیست محیطی از وظایف شخص مدیر است و قابلیت واگذاری ندارد و در واقع خط قرمز محسوب می شود.

این مسئول بار دیگر به سابقه فعالیت خود در صنایع فعال استان های مختلف اشاره کرد و افزود: می توانید از مدیران حوزه محیط زیست استان های هرمزگان، اصفهان، یزد و خوزستان سئوال کنید که زیرمجموعه مدیریتی من همواره در کسب عنوان صنعت سبز موفق بوده اند.

کوهی ابراز امیدواری کرد: همکاری فی مابین بین شرکت توسعه معادن روی ایران و محیط زیست استان منجر به توفیق این شرکت در کسب عنوان صنعت سبز استان شود.

وی خطاب به رئیس سازمان محیط زیست گفت: اگر سازمان موافقت کند شرکت توسعه معادن روی ایران هم می تواند یکی از سازمان های مردم نهاد را تشکیل و همکار محیط زیست در این حوزه شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۷
کد مطلب: 16521