گروه صنایع معدنی سیمان
 
نعمت زاده در گفت‌وگو با ماین نیوز:
قیمت سیمان تا بررسی دقیق‌تر افزایش نمی‌یابد
گروه صنایع معدنی >سیمان - وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که افزایش قیمت سیمان فعلا منتفی شده است.
محمدرضا نعمت زاده شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ماين نيوز، با اشاره به جلسه امروز با انجمن صنعت سیمان تصريح كرد: در اين جلسه صورت جلسه اي تنظيم شد که فردا انجمن سیمان مصوبات آن را به اطلاع عموم خواهد رساند.

وی افزود: براین اساس انجمن سیمان تصمیم گرفت که فعلا همان قیمتهای سال قبل را منظور نمايد تا بررسی دقیق تری در این زمینه انجام شود.

در همین حال ساعاتی پیش نیز دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان در گفت وگو با ماین نیوز از منتفی شدن افزایش قیمت سیمان تا خرداد ماه سال جاری خبر داد.

عبدالرضا شیخان عنوان کرد که در جلسه امروز، هیئت مدیره انجمن سیمان قبول کرد در راستای سیاستهای دولت در اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها با دولت همراهی کرده و قیمت سیمان کارخانه‌ها را به قیمتهای سال 1392 البته با احتساب افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده سال جاری بازگرداند.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان همچنین با اشاره به اینکه توافق شد مشکلات تعزیراتی به وجود آمده برای کارخانه‌ها هرچه زودتر حل شود، گفت: کلیه پرونده‌های تعزیراتی کارخانه‌های سیمان در راستای توافق امروز منتفی می‌شوند و فروشی نیز که کارخانه‌های سیمان امسال براساس قیمتهای جدید تاکنون انجام داده‌اند قانونی بوده است.

به گزارش ماین نیوز، اواخر سال قبل انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان افزایش 14 تا 22 درصدی قیمت سیمان را به تصویب رسانده بود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۲۸
کد مطلب: 7354