گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
فرماندار زرند خبر داد
آغاز ساخت واگن معادن در کارخانه واگن‌سازی زرند
گروه تجهيزات و ماشين آلات - فرماندار شهرستان زرند بیان کرد: واگن سازی زرند اخیرا واگن موردنیاز معادن را در دست تولید دارد و از واردات این کالا جلوگیری شده است.
 
به گزارش ماین نیوز، "علی صادق‌زاده" صبح امروز 24 دی‌ماه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان گفت: جهاد نصر معین اقتصادی منطقه سیریز است که جمعیت این شهر حدود 4000 نفر است.

وی با تبیین اقدامات جهادنصر در راستای رونق اشتغال در این منطقه اظهار کرد: معین اقتصادی بیشتر تمرکز خود را روی راه‌اندازی کارگاه خیاطی گذاشته و همچنین به بخش صنعت و معدن نیز توجه داشته است.

فرماندار زرند افزود: این شهر نیاز مبرم به جاده دسترسی دارد که تاکنون 50 درصد تعهد احداث این جاده محقق شده و درخواست داریم پیمانکار به مابقی تعهد خود عمل کند.

وی بیان کرد: واگن سازی زرند اخیرا واگن موردنیاز معادن در دست تولید دارد و از واردات این کالا جلوگیری شده است، همچنین این کارخانه در تولید اتاقک کامیونت نیز اقداماتی را انجام می دهد.

 "حسن‌زاده" نماینده معین اقتصادی سیریز زرند نیز در این جلسه گفت: در تکمیل زیرساخت‌های سیریز اقدامات خوبی صورت گرفته و این منطقه از روستا به شهر تبدیل شده است.

وی با اشاره به درصد اشتغال این شهر بیان کرد: شهر سیریز از نظر اقتصادی و اشتغال مشکلی ندارد و می‌تواند مهاجرپذیر باشد، به طوری که 300 شغل در منطقه ایجاد یا احیا شده است.

نماینده معین اقتصادی شهر سیریز با تبیین اقدامات جهادنصر در تکمیل زیرساخت‌های شهر سیریز اظهار کرد: به دنبال این هستیم با راه‌اندازی کسب و کارهای متعدد در هر خانه یک شغل ایجاد و از مهاجرت ساکنین این منطقه جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به اقدامات این معین اقتصادی در بخش صنعت و معدن اظهار کرد: عدم وجود خط انتقال گاز مشکلاتی را در این زمینه به وجود آوردهاست.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۸
کد مطلب: 54657
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا