گروه صنایع معدنی فولاد
 
رانت ۱۲۰ هزار میلیارد تومانی بازار فولاد در جیب عده‌ای قلیل!
کلامی که انجمن فولاد از سال ۹۷ گوشزد می‌کند
به گزارش ماین نیوز، سیدرسول خلیفه سلطانی دبیر انجمن فولاد در مورد گزارش خبری صدا و سیما در مورد رانت 120 هزار میلیارد تومانی در بازار فولاد که به جیب عده‌ اندکی می‌رود، اظهار داشت: از سال ٩٧ تاكنون انجمن توليدكنندگان فولاد ایران يك كلام را گوشزد مى‌كند و آن اين است كه سياست‌هايى براى بازار فولاد بايد دنبال شود كه در يك جمله طورى عوام‌فريبانه نگوييم و عمل نكنيم كه درست بر عكس شعار ارزان‌فروشى و حمايت از عامه مردم، رانت‌هاى چندين هزار ميلياردى به حلقوم انگل‌هاى اقتصادى ریخته شود.

سیدرسول خلیفه سلطانی دبیر انجمن فولاد در مورد گزارش خبری صدا و سیما در مورد رانت ۱۲۰ هزار میلیارد تومانی در بازار فولاد که به جیب عده‌ اندکی می‌رود، اظهار داشت: از سال ٩٧ تاکنون انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران یک کلام را گوشزد مى‌کند و آن این است که سیاست‌هایى براى بازار فولاد باید دنبال شود که در یک جمله طورى عوام‌فریبانه نگوییم و عمل نکنیم که درست بر عکس شعار ارزان‌فروشى و حمایت از عامه مردم، رانت‌هاى چندین هزار میلیاردى به حلقوم انگل‌هاى اقتصادى ریخته شود.

وی افزود: گزارش صدا و سیما در مورخه ٢٣ دی‌ماه از زبان آقاى دکترحیدرى به خوبى گویاى همین مسئله است. همه حامیان منافع مردم در زنجیره فولاد باید این کلیپ بس‌زیبا و رسا را آنقدر منتشر کنیم تا این مفاهیم به نگرش عمومى تبدیل شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۰
کد مطلب: 54646
 
مرجع : چیلان