گروه صنایع معدنی فولاد
 
آغاز بازارگردانی ذوب آهن اصفهان از فردا
گروه صنایع معدنی >فولاد - عملیات بازارگردانی شرکت ذوب آهن اصفهان، فردا(چهار‌شنبه) در فرابورس ایران آغاز می‌شود.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت فرابورس ایران از آغاز عملیات بازارگردانی سهام شرکت‌ ذوب آهن اصفهان با نماد معاملاتی "ذوب" به روش مبتنی بر حراج در نماد معاملاتی از فردا(سه‌شنبه) خبر داد.

عملیات بازارگردانی سهام شرکت‌ مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن با نماد معاملاتی "وکبهمن" هم از امروز در نماد معاملاتی در فرابورس آغاز می‌شود.

شایان ذکر است در حالی از 10 مهرماه امسال تمامی شرکت‌های بورسی و تا 15 مهر شرکت‌های حاضر در فرابورس ملزم به معرفی بازارگردان شدند که به گفته مدیر نظارت بر ناشران بورس، همه ناشران پذیرفته شده در بورس موظفند برای انعقاد قرارداد بازارگردانی و معرفی بازارگردان به بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران اقدام کنند.

بر این اساس در صورت اجرا نکردن این ابلاغیه، ناشران متخلف محسوب و جرایم برای آنان در نظر گرفته می‌شود که این جرایم و ضمانت اجرایی شامل تذکر، اخطار، محدودیت موقت یا دائم در دسترسی به سامانه معاملات، تعلیق یا لغو مجوزهای صادره توسط سازمان، محرومیت دریافت خدمات از ارکان بازار سرمایه برای مدت معین، جریمه نقدی، محرومیت از تصدی در هیئت مدیره اشخاص تحت نظارت، سلب صلاحیت و لغو پذیرش می‌شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۸
کد مطلب: 54630
 
مرجع : خبرگزاری تسنيم