گروه معادن سنگ آهن
 
انتقال ۲ هزار میلیارد تومان از حساب‌های گهرزمین به کرمان
گروه معادن >سنگ آهن - مدیرعامل شرکت گهرزمین گفت: ظرف هفته گذشته، نزدیک به ۲ هزار میلیاردتومان از حساب‌های شرکت گهرزمین به استان کرمان منتقل شده است.
 
به گزارش ماین نیوز، علی اکبر پوریانی، مدیر عامل شرکت معدنی گهرزمین در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی که در دادگستری کرمان برگزار شد، گفت: شرکت گهرزمین با وجود آنکه نوپا است؛ اما در خصوص بومی سازی، سرآمد بسیاری از شرکت‌ها است.

او افزود: همت دادگستری استان کرمان به منظور حل مشکلات واحد‌های صنعتی و برگزاری جلسات تخصصی بی نظیر در تاریخ کشور پس از انقلاب اسلامی بسیار عالی است.

پوریانی تصریح کرد: کارخانجات در حوزه بومی سازی قطعات و تجهیزات باید یک ریسک بزرگ را بپذیرند؛ زیرا این تجهیزات گارانتی‌هایی نیاز دارد و جسارت می‌خواهد که کسی بتواند آن را انجام دهد.

او بیان کرد: ۹۰ درصد خرید‌های صنایع بزرگ به شکلی است که تامین این قطعات از خارج از کشور نقطه قوتی برای این صنایع به شمار می‌رود.

مدیرعامل شرکت گهرزمین با اشاره به خرید مجموعه گهرزمین برای تامین قطعات مورد نیاز خود از صنایع داخلی استان کرمان، گفت: پارسال در اقدامی جالب، قطعات بسیار ارزشمندی در استان کرمان برای مجموعه گهرزمین ساخته شد که ۶.۵ میلیون یورو صرفه جویی ارزی و در سطح ملی ۳۱ میلیون یورو صرفه جویی ارزی به دنبال داشته است.

او بیان کرد: حمایت امروز دستگاه‌های قضایی و نظارتی و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی از صنایع استان کرمان نادر و استثنایی است و تمامی این مجموعه‌ها دلسوزانه برای رفع مشکلات واحد‌های تولیدی و تزریق منابع و ثروت به استان کرمان تلاش می‌کنند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۸
کد مطلب: 53333
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان