گروه معادن سنگ آهن
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان: آماده همکاری با شرکت گهرزمین هستیم
معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین: مدیران گهرزمین دیدگاه توسعه محور دارند
گروه معادن >سنگ آهن - جلسه هم اندیشی و تصمیم گیری در خصوص تمدید قرارداد زمین 911 هکتاری گهرزمین با حضور مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان، معاونین و رئیس اداره مسکن و شهرسازی سیرجان به میزبانی شرکت گهرزمین در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.
 
به گزارش ماین نیوز، قبل از برگزاری این جلسه میهمانان ضمن بازدید از سایت شرکت در جریان پیشرفت های صورت گرفته و طرح های توسعه قرار گرفتند. در ابتدای جلسه، حسین دلاوریان معاون اداری پشتیبانی شرکت ضمن خوش آمدگویی، حضور مدیرکل اداره راه و شهرسازی را در سایت گهرزمین ارزنده قلمداد کرد و ابراز امیدواری کرد که با همکاری دوجانبه فی مابین شرکت گهرزمین و اداره مسکن و شهرسازی می توان طرح های توسعه را با سطح شهرستان و استان با سرعت و پیشرفت بیشتری دنبال کرد.

دلاوریان تاکید کرد مدیران شرکت گهرزمین دیدگاه توسعه محور در ارتباط با شهرستان و استان کرمان دارند و از هیچ اقدامی که در توان داشته باشند برای توسعه این شهرستان سیرجان و استان کرمان فروگذار نخواهند کرد.

در ادامه جلسه، مهندس افشاری مدیر امور عمرانی و زیرساخت شرکت گهرزمین شرح جامعی از اقدامات و ساخت و سازها و پروژه های در حال اجرای موجود در سایت گهرزمین را ارائه کرد و خاطر نشان کرد طرح های توسعه شرکت گهرزمین به گونه ای پیش رفته است که ما اکنون نیازمند زمین بیشتر در مجاورت سایت گهرزمین هستیم تا بتوانیم پروژه های شرکت را اجرایی کنیم و این همکاری حمایتی اداره راه و شهرسازی را نیاز دارد. چرا که توسعه شرکت هایی نظیر گهرزمین که عملکردشان در سطح کشور قابل دفاع است سبب توسعه و پیشرفت شهرستان، استان و کشور می شود.

در ادامه، مدیرکل اداره راه و شهرسازی از اقدامات صورت گرفته در شرکت گهرزمین تقدیر نمود و اظهار داشت: اداره راه و شهرسازی آماده همکاری با شرکت گهرزمین به منظور توافق برای تمدید قرارداد زمین 911 هکتاری شرکت است.

حاجی زاده در خصوص امکان همکاری متقابل اداره راه و شهرسازی و شرکت های بزرگ منطقه نیز گفت: تبصره 19 قانون بودجه سال 99 این امکان را فراهم آورده که بتوانیم از سرمایه گذاران خصوصی برای اجرای پروژه های ملی استفاده کنیم و پیگیری خواهیم کرد که از این بستر استفاده کنیم و شرکت هایی مانند شرکت های موجود در منطقه گل گهر را برای سرمایه گذاری در پروژه های این وزارت خانه ترغیب کنیم. در همین ارتباط برنامه ریزی خواهیم کرد که جلساتی با حضور استاندار و مدیران شرکت های منطقه برگزار شود و ظرفیت های موجود به بحث و بررسی گذاشته شود.

دیگر موضوعی که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت موضوع اختصاص زمین با موقعیت مناسب برای پروژه های مسکونی شرکت گهرزمین بود که مقرر شد هیاتی متشکل از نمایندگان شرکت گهرزمین و نمایندگان اداره مسکن و شهرسازی این امر را مورد بررسی قرار دهند و با هماهنگی اداره کل، تصمیمات نهایی در این خصوص اجرایی شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۱
کد مطلب: 51311
 
مرجع : شرکت سنگ آهن گهرزمین