گروه صنایع معدنی آلومینیوم
 
افت ۳۳ دلاری قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن
گروه صنایع معدنی >آلومینیوم - قیمت آلومینیوم در LME روز جمعه ۱۲ اردیبهشت ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه پنجم اردیبهشت ماه، ۳۳ دلار به ازای هر تن معادل ۲.۲ درصد کاهش داشت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۴۷۳ دلار به ازای هر تن، به یک هزار و ۴۴۰ دلار به ازای هر تن رسید.
 
به گزارش ماین نیوز، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۱۲ اردیبهشت ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه)، ۲۰ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن معادل ۱.۴ درصد، افت داشت؛ به گونه‌ای که در پنج‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، آلومینیوم یک هزار و ۴۶۰ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۴۴۰ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین، قیمت آلومینیوم در LME روز جمعه ۱۲ اردیبهشت ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه پنجم اردیبهشت ماه، ۳۳ دلار به ازای هر تن معادل ۲.۲ درصد کاهش داشت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۴۷۳ دلار به ازای هر تن، به یک هزار و ۴۴۰ دلار به ازای هر تن رسید.

کاهش قیمت آلومینیوم در جهان، همراه با افزایش موجودی انبارهای آلومینیوم بوده است؛ به گونه‌ای که میانگین موجودی انبارها از یک میلیون و ۳۰۴ هزار و ۵۹۰ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۵۶ هزار و ۱۵۰ تن در هفته اخیر رسیده است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۴
کد مطلب: 50393
 
مرجع : کالا خبر