گروه صنایع معدنی آلومینیوم
 
نامه سندیکای آلومینیوم ایران به واحدهای عضو؛
مشکلات تولید خود را اعلام کنید
گروه صنایع معدنی >آلومینیوم - سندیکای آلومینیوم ایران طی نامه ای خطاب به واحدهای تولیدی بر لزوم برنامه ریزی لازم به منظور گسترش و تکمیل زنجیره ارزش افزوده صنایع پایین دستی آلومینیوم در راستای اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از خام فروشی تاکید و از واحدهای تولیدی درخواست کرد مشکلاتی که سبب کاهش سطح تولید و یا عدم فعالیت واحد گردیده است را به سندیکا اعلام کنند.
 
به گزارش ماین نیوز در این نامه آمده است: با تکمیل و راه اندازی واحدهای جدید آلومینیوم و افزایش ظرفیت تولید آلومینیوم کشور، ضروری است تا در راستای اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از خام فروشی، برنامه ریزی لازم به منظور گسترش و تکمیل زنجیره ارزش افزوده صنایع پایین دستی آلومینیوم صورت پذیرد.

در این راستا سندیکای آلومینیوم در نظر دارد تا با شناسایی این واحدها و بسته به نوع نیاز واحد از طریق مشاوره های فنی و مهندسی و یا مذاکره با صاحبان سرمایه و هدایت سرمایه گذاری های جدید تا حد امکان نسبت به رفع نیاز این واحدها و زمینه سازی برای برگشت به چرخه تولید برنامه ریزی نماید.

این سندیکا همچنین طی این نامه از کلیه مالکین و مدیران واحد های نیمه فعال و یا غیر فعال خواسته است تا مشخصات واحد تولیدی به همراه موضوعات و مشکلاتی که سبب کاهش سطح تولید و یا عدم فعالیت واحد گردیده را به دفتر سندیکا ارسال نمایند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۹
کد مطلب: 48922
 
مرجع : کالا خبر