گروه معادن سنگ آهن
 
در دیدار مدیرعامل شرکت گل گهر با پرسنل این شرکت صورت گرفت؛
ساخت شهرک مسکونی ۵۰۰۰ واحدی برای کارکنان گل گهر
گروه معادن >سنگ آهن - مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر گفت: قصد داریم با ساخت شهرک مسکونی ۵۰۰۰ واحدی با اولویت کارکنان کارفرما و پیمانکاران اصلی منطقه گل گهر فاقد مسکن گامی اساسی در جهت تامین مسکن تمامی افراد شاغل در منطقه گل گهر برداریم که برنامه‌ریزی‌های لازم در این راستا انجام شده است.
 
به گزارش ماین نیوز، ناصر تقی‌زاده اظهار کرد: افزایش تولید شرکت، نقش بسزایی در تحقق فرمایش مقام معظم رهبری در رونق تولید و به طبع آن تاثیر در زندگی مردم خواهد داشت؛ وظیفه ماست که برای توسعه و پیشرفت مملکت تلاش کرده و برای کشور ایجاد ثروت کنیم.

وی افزود: با تمامی توان از تولیدکنندگان داخلی حمایت کرده و هر کس توانایی ساخت قطعات مورد نیاز شرکت‌های منطقه گل گهر را دارد، در زمینه ساخت از ایشان حمایت خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر در ادامه خاطرنشان کرد: قصد داریم با ساخت شهرک مسکونی ۵۰۰۰ واحدی با اولویت کارکنان کارفرما و پیمانکاران اصلی منطقه گل گهر فاقد مسکن گامی اساسی در جهت تامین مسکن تمامی افراد شاغل در منطقه گل گهر برداریم که برنامه‌ریزی‌های لازم در این راستا انجام شده است.

تقی‌زاده درباره افزایش اولویت اصلی برنامه‌های شرکت صنعتی و معدنی گل گهر توضیح داد: افزایش تولید و توسعه اکتشافات اولویت اصلی شرکت در سال جدید است چراکه برای آینده شرکت امری حیاتی است؛ امیدوارم در اکتشاف‌ها بتوانیم به ذخایر بیشتری در منطقه گل گهر و سایر نقاط کشور، دست پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: جهش تولید از 13 به 27 میلیون تن موفقیت بزرگی است. افزوده شدن 7 تا 8 میلیون تن به ظرفیت فعلی گل گهر تا سال 99،امکان استفاده از ظرفیت 4.5 میلیون تنی آهن اسفنجی گل گهر برای بازارهای داخلی و خارجی از مهمترین برنامه‌های گل‌گهر است.

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر در پایان با اشاره به توفیقات ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده اهواز توسط استان کرمان گفت: ستاد استان کرمان در مناطق سیل‌زده استان خوزستان به خوبی فعال خواهد بود و مایه افتخار است که شرکت گل گهر علاوه بر اهدای کمک نقدی به سیل زدگان، بیشترین حجم کمک‌ها و اعزام ماشین‌آلات به این مناطق را داشته است.
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۲
کد مطلب: 46371
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز