گروه معادن سنگ آهن
 
با حضور جهانگیری:
کارخانه گندله‌سازی صبانور افتتاح شد
گروه معادن >سنگ آهن - کارخانه گندله سازی صبانور در اسدآباد همدان با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به صورت رسمی افتتاح شد.
 
به گزارش ماین نیوز، اسحاق جهانگیری در سفر خود به استان همدان، کارخانه گندله سازی صبانور را افتتاح کرد. در مراسم افتتاح این کارخانه، خداداد غریب پور، رئیس هیات عامل ایمیدرو معاون اول ریاست جمهوری را همراهی کرد.

ظرفیت سالانه کارخانه گندله سازی اسدآباد، 550 هزار تن گندله است. این واحد صنعتی در مجاورت کارخانه کنسانتره سنگ آهن احداث شده و از محصول این واحد صنعتی تغذیه می کند.

میزان سرمایه گذاری واحد گندله سازی اسدآباد، 130 میلیارد تومان است که با بهره برداری از آن، به صورت مستقیم برای 120 نفر و به صورت غیر مستقیم برای 350 نفر اشتغال ایجاد شد.

افتتاح فولاد راد
امروز همچنین فاز نخست کارخانه فولاد راد نیز در شهرک صنعتی ویان در استان همدان راه اندازی شد. مرحله نخست این مجتمع با ظرفیت تولید500 هزار تن میلگرد فعالیت را آغاز کرده است. این مجتمع با اعتبار سه هزار و 500 میلیارد ریال و حمایت دولت تدبیر و امید آغاز به کار کرد. با بهره برداری از مجتمع فولاد برای 400 تن به صورت مستقیم و یک هزار و 500 تن به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی ایجاد شده است.

همزمان با بهره برداری از این مجتمع، عملیات اجرایی مرحله دوم این مجتمع نیز با حضور جهانگیری و غریب پور آغاز شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴
کد مطلب: 45781
 
مرجع : ایمیدرو