گروه صنایع معدنی آلومینیوم
 
با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی؛
آخرین وضعیت مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال بررسی شد
گروه صنایع معدنی >آلومینیوم - شب گذشته (26 آذر) ‌اعضای مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس و استاندار هرمزگان در دیدار با وزیر امور اقتصادی و دارایی آخرین وضعیت مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال را بررسی کردند.
 
به گزارش ماین نیوز، عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس ‌افزود: در این جلسه علاوه بر بنده سید مصطفی ذوالقدر، محمد آشوری از نمایندگان هرمزگان در مجلس و فریدون همتی استاندار هرمزگان حضور داشتند.

احمد مرادی با بیان اینکه در این جلسه حمایت از کارگران این مجتمع و جلوگیری از بیکار شدنشان به عنوان اولویت کاری در دستور کار قرار گرفت، اظهار کرد: تمامی دغدغه ها مطرح و از دولت خواسته شد خود شخصأ به موضوع واگذاری این مجتمع صنعتی ورود کرده و سازمان خصوصی سازی این بار با دقت لازم اقدام به واگذاری سهام بزرگترین تولیدکننده آلومینیوم کشور بپردازد.

وی با اشاره به اینکه وزیر امور اقتصادی و دارایی در این جلسه قول حمایت از کارگران این مجتمع را داد، عنوان کرد: در این جلسه مجمع نمایندگان و استاندار هرمزگان خواستار واگذاری بخش عمده ای از سهام این مجتمع به کارگران، بخشی به دولت و واگذاری باقیمانده سهام به متقاضیان شدند به گونه ای که فرد یا شرکت خاصی سهام اکثریت این مجتمع را صاحب نشده و بعدها اقدام به انحصار نکند.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس در پایان حمایت از کارگران را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: از وزیر امور اقتصادی و دارایی خواسته شد این بار خطا در نحوه واگذاری مرتبه گذشته رخ ندهد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۵
کد مطلب: 45407
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا