گروه معادن سنگ آهن
 
گزارش جالب فروش "کچاد" در ۸ ماه با رشد ۱۲۴ درصدی
گروه معادن >سنگ آهن - شرکت چادرملو گزارش عملکرد آبان و ۸ ماهه سال جاری را منتشر کرد و رشد ۱۲۴ درصدی فروش را نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت رساند.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت چادرملو که با سرمایه 3.35 هزار میلیارد تومانی در بازار اول معاملات بورس حضور دارد، گزارش عملکرد آبان و 8 ماهه سال جاری را منتشر کرد.

بر این اساس،"کچاد" میزان فروش را در دوره هشت ماهه 4.03 هزار میلیارد تومان اعلام کرده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد قابل توجه 124 درصدی داشته و در این مدت معادل 67 درصد از پیش بینی را پوشش و گزارشی نرمال به بازار ارائه داده است.

این شرکت بورسی در 6 ماهه سود هر سهم را به رقم 317 ریال اعلام کرده که متاثر از فروش ،29,189,088 میلیون ریال در مدت مذکور بوده است. همچنین فروش مهر و آبان ماه بالغ بر 516.9 میلیارد تومان و 595.9 میلیارد تومان گزارش شده که از دلایل رشد فروش در آبان ماه می توان به افزایش مقدار فروش محصولات اشاره کرد.

در بین محصولات، فروش فولاد با سهم 38 درصدی در ترکیب فروش، کاهش 3 درصدی نرخ فروش را نسبت به مهرماه ثبت کرده و محصول گندله نیز با سهم 30 درصدی افزایش 3 درصدی داشته، در محصول کنسانتره نیز نرخ فروش بدون تغییر 332 هزار تومان در هر تن گزارش شده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱
کد مطلب: 45204
 
مرجع : بورس پرس