گروه معادن سنگ و مصالح ساختمانی
 
مدیر اجرایی نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران:
۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بین‌المللی سنگ محلات حضور دارند
گروه معادن >سنگ و مصالح ساختمانی - مدیر اجرایی نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران گفت: ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی در این دوره از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی سنگ نیم ورمحلات حضور دارند.
 
به‌ گزارش ماین نیوز، محمد حلاجیان پیش از ظهر امروز با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین‌المللی سنگ محلات اظهار داشت: این نمایشگاه در 10 کیلومتری جاده محلات به شهر نیم‌ور در در فضایی به مساحت 90 هزار متر مربع، 20 هزار متر مربع فضای سرپوشیده و 70 هزار متر مربع در فضای باز ایجاد شده است.

وی افزود: آخرین دستاوردهای حوزه سنگ‌های معدنی و تزئینی در زمینه‌های فرآوری سنگ‌های ساختمانی، معادن سنگ، ماشین‌آلات استخراج معدنی، قطعات‌و لوازم سنگ بری، معدن و ماشین‌آلات تخصصی‌و دیگر صنایع وابسته به این صنعت در 350 غرفه در معرض به نمایش قرار داده شده است.

مدیراجرایی نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران تصریح کرد: در این نمایشگاه 350 نفر از تجار ومیهمانان خارجی از 18 کشور حضور دارند.

حلاجیان بیان کرد: حضور تجار کشورهای ایتالیا، چین، هند، ترکیه، اتریش، نروژ، آذربایجان، نیجریه، غنا، کونگو، عمان و کویت همچنین شرکت‌های تولیدکننده سنگ از برزیل از شرکت‌کنندگان دهمین نمایشگاه سنگ ایران هستند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه نمایشگاه بین‌المللی سنگ محلات کارنامه درخشانی در سنوات قبل داشته و شهرستان محلات قطب مهم تولید سنگ‌های ساختمانی است می‌توان گفت برگزاری این نمایشگاه در قلب ایران ظرفیت موثری در باز تعریف سیاست‌های معدنی و بازاریابی سنگ‌های ساختمانی دارد.

مدیر اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران خاطرنشان کرد: فعالان حوزه معادن و صنایع وابسته و مصرف کننده با وجود شمار قابل توجهی از معادن سنگ اطلاع جامع از ظرفیت‌های معدنی کشور ندارند و باید گفت این نمایشگاه می‌تواند بهترین فرصتی برای ارائه داشته‌های و کسب تجریبه در این حوزه باشد.

حلاجیان عنوان کرد: این نمایشگاه تا 28 مهرماه دایر دایر بوده و علاقمندان می‌تواند به منظور شرکت در نمایشگاه سنگ محلات در نمایشگاه ثبت نام کنندو برای ثبت نام آنلاین و جلوگیری ازاتلاف وقت به آدرس https://sabtnama.com/Events/10091/Register مراجعه کنند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
کد مطلب: 40724
 
مرجع : خبرگزاری تسنیم