گروه معادن سنگ و مصالح ساختمانی
 
گشایش نمایشگاه بین المللی سنگ نیم ور با حضورکشور‌های خارجی
گروه معادن >سنگ و مصالح ساختمانی - دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ نیم ور با حضورنمایندگان کشور‌های خارجی در محل دایمی این نمایشگاه گشایش یافت.
 
به گزارش ماین نیوز، دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ نیم ور با حضور نمایندگان کشور‌های خارجی در محل دایمی این نمایشگاه در شهر نیم ور گشایش یافت.

ملکی رئیس اداره صنعت و معدن محلات گفت: این نمایشگاه با بیش از ۴۰۰ شرکت داخلی و خارجی در فضای کلی ۹۰ هزار متر مربع شامل ۲۰ هزار مترمربع فضای سرپوشیده و ۷۰ هزار مترمربع فضای باز در نیم‌ور افتتاح شد.

ملکی افزود: شرکت کنندگانی از کشور‌های برزیل، ایتالیا، هند، چین، ترکیه و افغانستان در قالب پاویون نمایشگاهی در این نمایشگاه حضور دارند.

وی اضافه کرد: شرکت‌های داخلی هم از استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، قم، لرستان، زنجان، همدان، فارس، یزد، کرمان، اصفهان، کردستان، تهران، خراسان رضوی و جنوبی و سیستان و بلوچستان در این نمایشگاه حضور دارند.

رئیس اداره صنعت و معدن محلات ادامه داد: در این دوره از نمایشگاه سالن‌ها به صورت ۵ سالن مجزا مجزا و در بخش‌های فراوری سنگ‌های تزئینی، سنگ‌های خام، ماشین آلات فرآوری سنگ، ماشین آلات و تجهیزات معدنی، ماشین آلات و تجهیزات فراوری و وسایل مصرفی در معرض دید علاقمندان قرارگرفته است.

وی تصریح کرد: به لحاظ متراژ حدود ۲۵ درصد از غرفه‌ها مربوط به شرکت‌های سنگ استان مرکزی و ۷۵ درصد هم مربوط به شرکت‌هایی از سایر استان‌های کشور هستند.

دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ محلات تا ۲۸ مهرماه در محل دایمی نمایشگاه سنگ نیم ور همه روزه از ساعت 10 و30 دقیقه تا 19آ ماده بازدید علاقمندان است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴
کد مطلب: 40708
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان