گروه صنایع معدنی آلومینیوم
 
راز بداخلاقی بهمن اخوان را کشف کردیم!!
در مقابل تمام ویژه خواران تمام قد خواهم ایستاد
گروه صنایع معدنی >آلومینیوم - بهمن اخوان- مدیر عامل ایرالکو - گفت: ایرالکو را با ۱۳۰۰ میلیارد بدهی،۲۸۰ میلیارد زیان دهی، ۴۵۰ میلیون تومان ته مانده حساب و با انباری خالی و ۳۰ میلیارد حقوق و عیدی پرداخت نشده کارکنان تحویل گرفتم‌.
 
به گزارش ماین نیوز، بهمن اخوان مردی انقلابی از جنس مردم که با وجود گذشته و کارنامه ای درخشان بدون هر گونه خط خوردگی به سمت مدیرعاملی شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو) و یا بهتر است بگوییم جزیره ایرالکو منصوب شد. مدتی از انتصاب ایشان نگذشته بود که شاهد دل نوشته ها و شب نامه های متفاوتی از سوی برخی از دوستان محترم متضرر در فضای مجازی بودیم. طولی نکشید که بهمن اخوان یک فرد بداخلاق، زورگو و ترسناک که بر کرسی مدیریتی ایرالکو تکیه زده شناخته شد. اما به هر طریق دل را به دریا زده بر ترس خود غلبه کرده و همراه با عکاسمان برای مصاحبه با ایشان به دفترشان مراجعه کردیم.

دکتر بهمن اخوان در جواب یک سوال(چرا می گویند شما بداخلاق هستید) پاسخی جامع داد:

از نگاه متخلفین بله بنده بد اخلاق و زورگو هستم اما حرف منطق را با منطق پاسخ می دهم.
در مقابل تمام ویژه خواران تمام قد خواهم ایستاد.

ایرالکو را با ۱۳۰۰ میلیارد بدهی،۲۸۰ میلیارد زیان دهی، ۴۵۰ میلیون تومان ته مانده حساب و با انباری خالی و ۳۰ میلیارد حقوق و عیدی پرداخت نشده کارکنان تحویل گرفتم‌.


بنده مانع خرید روزانه ۳۸۰ هزار تومان میوه برای دفتر مدیریت شده ام آیا بداخلاقی کرده ام؟

سالیانه حدود 8۰۰ میلیون تومان هزینه هدایای این شرکت شده است. آیا جلوگیری از این ریخت و پاش ها بداخلاقی است؟

از تمام فروش هایی که به صورت تهاتر بوده است جلوگیری کرده و آن را وارد بورس کرده ایم. آیا بداخلاقی رخ داده است؟

همه همکاران تا سقف 100 ساعت و در صورت لزوم ۱۲۰ ساعت اضافه کاری دریافت می کنند اما در ایرالکو ۱۲۰ هزار ساعت اضافه کاری بدون حساب و کتاب پرداخت شده است. برخورد با این موارد بد اخلاقی است؟
360 پروند اضافه حقوق بدون حساب و کتاب را بررسی نموده ام، آیا این موضوع بد اخلاقی است؟

دریافت طلب های میلیاردی ایرالکو که سالها به فراموشی سپرده شده و بعضاً هیچ مدرک و سرنخی هم وجود نداشته تند خویی است؟
اگر خوش اخلاق بودم ایرالکو به سرنوشت هپکو و آذراب دچار میشد؟

به جای اینکه شب نامه بنویسید و خود و دیگران را خسته و به دردسر بیندازید چرا کسی نپرسید بهمن اخوان با در آمد ماهیانه۱۱۰ میلیاردی ایرالکو و هزینه ماهیانه۱۴۰ میلیاردی، ۳۰ میلیارد مابه التفاوت کمبود هزینه را چگونه مدیریت کرده و می نماید؟!

ایرالکو ۲۷۰۰ نفر نیروی اضافه دارد. این شرکت طایفه ای اداره می شده است با این حال در این مورد اعتراضی نکرده ایم چرا که هرکدام نان آور خانواده هایشان هستند.
سؤال اینجاست ، چرا برای افرادی که در خانه هایشان نشسته اند حقوق در نظر گرفته شده و پرداخت می نمایند.اگر جلوی اینگونه مباحث غیر منطقی را گرفته ام بد اخلاقم؟!

محیط زیست هنوز هم تجهیزات لازم برای مشخص کردن سهم آلودگی آلومینیوم را ندارد.حاضریم هزینه پایش را بپردازیم به این شرط که سهم آلودگی آلومینیوم را مشخص کنند، در ثانی آسمان اراک را تنها آلومینیوم آلوده میکند خودروها، ریزگردها، و دیگر شرکت ها هیچ ضرری برای این شهر ندارند.

بنده حاضر هستم در یک نشست مطبوعاتی حضور یابم و تمامی واقعیت ها را بگویم.

بهمن اخوان یک اصول گرای اصلاح طلب و یک اصلاح طلب اصول گراست تا به امروز با مردم و مسئولین صادقانه رفتار کرده و خط قرمزها را نیز رعایت کرده ام . به سراغم آمدند تا وضعیت ایرالکو را سامان بدهم در غیر این صورت هیچ کس مدیریت یک شرکت با این حجم زیان دهی را قبول نمی کند.

بهمن اخوان در پایان گفت: بنده تمام قد در مقابل کسی که هدفش براندازی نظام است ایستاده ام.

بودیم و کسی پاس نمی داشت که هستیم.
باشد که نباشیم بدانند که بودیم.

مصاحبه از : مهدیه معصومی / هفته نامه : رویداد فردا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۱
کد مطلب: 39851