گروه معادن سنگ و مصالح ساختمانی
 
مهرماه زمان برگزاری نمایشکاه بین المللی سنگ محلات و نیم ور
گروه معادن >سنگ و مصالح ساختمانی - دهمین نمایشکاه بین المللی سنگ محلات و نیم ور از 25 تا 28 مهرماه در شهر نیم ور برگزار خواهد شد.
به گزارش ماین نیوز، اولین جلسه ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه سنگ در سالن فرمانداری محلات برگزارشد و پیرامون مسایل وهماهنگی برگزاری این نمایشگاه بحث و تبادل نظر شد.

زینی وند فرماندار محلات در این خصوص گفت: این نمایشگاه در مساحتی حدود نود هزار متر مربع و با شرکت پانصد شرکت داخلی و خارجی مانند ایتالیا، چین، هند، ترکیه و اسپانیا برگزار میگردد و بازدید کنندگان تخصصی از سراسر دنیا در این نمایشگاه حضور دارند و با توجه به اینکه این نمایشگاه بین المللی و تخصصی ترین نمایشگاه سنگ در کشور است با حضور مقامات عالی رتبه کشور افتتاح می شود.

حلاجیان دبیر برگزاری نمایشگاه سنگ محلات و نیم ور هم گفت: این نمایشگاه با توجه به بازخوردی که در سال گذشته و سالیان قبل داشته تاثیر به سزایی در صنعت سنگ کشور خواهد داشت و این نمایشگاه با حضور کشورهای خارجی و همچنین تجار و بازدیدکنندگانی از 18 کشور دنیا در مهرماه برگزار میگردد و باتوجه به رویکرد نمایشگاه معرفی پتانسیل های معدنی کشور و همچنین معرفی به بازار جهانی حضور مقامات مختلف در سراسر کشور را خواهد داشت.

وی ادامه داد : همچنین در سال گذشته حضور 130 معدن کشور از 18 استان را داشتیم که امسال برآورد می شود 400 معدن از استان های سنگی کشور را در نمایشگاه شاهد باشیم.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۲
کد مطلب: 39247
 
مرجع : خبرگزاری صدا و سیما