گروه معادن سنگ آهن
 
در چهارمین همایش بین‌المللی سنگ آهن ایران؛
تلاش‌های مدیرعامل چادرملو مورد تجلیل قرار گرفت
گروه معادن >سنگ آهن - چهارمین همایش بین المللی سنگ آهن ایران برگزار و از یک عمر تلاش خستگی ناپذیر مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مسیر توسعه معدنکاری سنگ آهن تجلیل شد.
به گزارش ماین نیوز، در این مراسم که با حضور کرباسیان رئیس هیئت عامل ایمیدرو، سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت، انصاری نماینده مجلس و عضو شورای عالی معادن، بهرامن رئیس خانه معدن ایران و جمعی از فعالان حوزه معدن و صنایع معدنی برگزار شد، لوح تقدیر از یک عمر تلاش خستگی ناپذیر در حوزه معادن به محمود نوریان، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اهدا شد.

در متن تقدیرنامه آمده است: «جناب آقای مهندس محمود نوریان، مفتخریم که امروز یک عمر تلاش خستگی ناپذیر جنابعالی را در توسعه معدنکاری سنگ آهن ایران ارج گذاشته و مراتب قدردانی خود را به پیشکسوتی شایسته، خادم و مسئولیت شناس تقدیم کنیم. امیدواریم در سایه الطاف حضرت حق موفق و سربلند باشید.

گفتنی است؛ محمود نوریان در سال ۱۳۳۳ در محله دزاشیب تهران متولد و در سال ۱۳۵۸ موفق به کسب مدرک فوق لیسانس مهندسی معدن از دانشکده فنی دانشگاه تهران شد.

وی از سال ۱۳۵۹ با منسوب شدن به عنوان سرپرست اداره معادن کرمان فعالیت رسمی خود را در حوزه معادن کشور آغاز کرد و از آن پس طی ۳۷ سال به طور مستمر با قبول مسئولیت های متعدد در معادن کشور در جهت توسعه و رشد این بخش از صنعت کشور تلاش‌های بسیاری کرد.

محمود نوریان از سال ۱۳۸۳ تاکنون مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۹
کد مطلب: 35675