گروه صنایع معدنی آلومینیوم
 
ماین نیوز گزارش می‌دهد:
جزئیات برگزاری بزرگترین نمایشگاه آلومینیوم جهان در آلمان
حضور ماین نیوز در این رویداد بسیار مهم
گروه صنایع معدنی >آلومینیوم - یازدهمین نمایشگاه تجاری و کنفرانس جهانی آلومینیوم (آلومینیوم 2016) از 29 نوامبر تا 1 دسامبر امسال در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرنگار ماین نیوز، از این نمایشگاه که هر دو سال یکبار به عنوان در دوسلدورف آلمان برگزار می‌شود به عنوان بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس صنعت آلومینیوم در جهان یاد می‌شود.

امسال این نمایشگاه در 6 سالن 9 تا 14 مسه دوسلدورف برگزار می‌شود. پیش‎‌بینی می‌شود بیش از 27 هزار بازدیدکننده حرفه‌ای از بیش از 100 کشور جهان از این رویداد عظیم صنعتی بازدید کنند. ضمن اینکه از کل بازدیدکنندگان از این نمایشگاه در دوره قبل حدودا نیمی آلمانی و نیمی دیگر غیر آلمانی بودند.

همچنین بیش از 1000 غرفه‌گذار از بیش از 50 کشور دنیا در این نمایشگاه 78 هزار مترمربعی حضور دارند.

آلومینیوم 2016 در هفت پاویون مختلف برگزار می‌شود که به شرح زیرند:

Foundry Pavilion
All about casting - Product solutions in Aluminium
Competence Centre Surface Technology
Design meets functionality - Surface treatment of aluminium
Primary Pavilion
Equipment and technology for primary production
Welding & Joining Pavilion
Combining with aluminium
Magnesium Area
Integrative area for delivery and development of the material magnesium
Recycling Pavilion
Sustainability through climate protection and resource efficiency
WGM Pavillon

مخاطبان این نمایشگاه شامل گروه‌های هدف مختلفی مانند فعالان صنعت تولید و فراوری آلومینیوم، فلزکاران و صنعت ترمیم سطوح، خودروسازی، حمل و نقل، مهندسی، برق و الکترونیک، ساخت و ساز و ساختمان، بسته‌بندی و کالاهای مصرفی هستند.

غول‌های نامدار صنعت آلومینیوم جهان مانند آلکوا، آلریس، آلومینیوم بحرین (آلبا)، امارات گلوبال آلومینیوم، نورسک هیدرو نروژ، قطر آلومینیوم و ... در این نمایشگاه حضور دارند.

نکته حائز اهمیت و قابل تامل حضور کشورهای منطقه منا، همسایه ایران و CIS در این نمایشگاه مانند الجزایر، آذربایجان، بحرین، مصر، اردن، عمان، قطر، ترکیه، امارات و ازبکستان است این در حالیست که حتی یک شرکت هم از ایران در این نمایشگاه بسیار مهم صنعت آلومینیوم حضور نیافته که نشان‌دهنده غفلت تاریخی ایران از صنعت آلومینیوم است.
پایگاه خبری تحلیلی معادن و صنایع معدنی (ماین نیوز) تنها رسانه تخصصی حوزه معدن و صنایع معدنی ایران است که در نمایشگاه آلومینیوم 2016 در دوسلدورف آلمان حضور خواهد داشت و از نزدیک اخبار، وقایع و تصاویر بزرگترین رویداد صنعت آلومینیوم جهان را به اطلاع مخاطبان خود خواهد رساند.

گزارش از محمدجواد به‌آبادی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۸
کد مطلب: 35171