گروه معادن سنگ آهن
 
صنعت سنگ آهن چگونه فاطمه دانشور را میلیاردر کرد؟
 
ماین نیوز: بعد از ورشکستگی کامل در صنعت اسباب بازی تصمیم گرفتم از نو شروع کنم و وارد بازرگانی شوم، زمانی که براي اولين بار براي گرفتن کارت بازرگاني خود با فردي که نمي‌توانست سنگ آهن خود را از کشور خارج کند آشنا شدم. با فن مذاکره‌اي که در من و همسرم وجود داشت توانستيم اين فرد که يکي از افراد معتمد در بازار بود را قانع کنيم تا به صورت اماني يک بار 4 ميليارد توماني را بدون هيچ هزينه‌اي در اختيارمان قرار دهد.

همچنين حمل بار به بندر‌عباس را که يک ميليارد تومان هزينه نياز داشت به صورت اماني حمل کرديم. کل روند کاريمان که به ۷ ميليارد تومان نياز داشت و بايد حداقل نصف آن‌را را در اختيار داشته باشيم فقط با 600 هزار تومان که آن هم هزينه رفت‌وآمد من بود، انجام شد.

بار به مقصد رسيد و مشمول پاداش هم شديم. به اين ترتيب پول افرادي را که به صورت اماني بارشان را گرفته بوديم، بازگردانديم و از اين کار سود سرشاري به من و همسرم رسيد و وارد صنعت معدن از اکتشاف تا استخراج و فروش شدیم. کارآفرين از کاه، کوه نمي‌سازد. مشکلات را خرد مي‌کند و بعد آنها را حل مي‌کند. قدرت ريسک‌پذيري کارآفرین بالاست. در تمامي اين‌ها هدف‌گذاري صحيح و پشتکار لازمه کار است. آدم کارآفرین جاه‌طلب، مغرور و قدرت طلب نيست، بلکه متواضع و فروتن است.

فاطمه دانشور
عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران
تاریخ انتشار : شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۶
کد مطلب: 30388
 
۳ نظر
 


سلام. به امید انتخاب مدیرانی همچون سر کار در مدیریت اصلی جامعه . (2580)
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۲۰:۱۳:۳۹
 
متین
سایت بسیار زیبا و پر محتوایی دارید
ادامه بدید حتما موفق میشید
از مهندسی سایت هم تشکر میکنم بخاطر مطالب داغ
به سایت ما هم سری بزنید خیلی دوستداریم از تجربیات شما بهره مند شویم
http://Agahi90.ir
با تشکر آگهی90 (2588)
۱۳۹۴-۱۱-۰۷ ۱۲:۴۹:۰۵
 
حسین
باسلام یعنی با کار شرافتمندانه میشود میلیاردر شد؟ (2612)
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۰۸:۳۸:۴۲