گروه صنایع معدنی
 
توسط ماین نیوز؛
ویژه‌نامه دوازدهمین نمایشگاه ایران متافو منتشر شد
گروه صنایع معدنی - پایگاه خبری و تحلیل معادن و صنایع معدنی (ماین نیوز) به مناسبت برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی (ایران متافو) ویژه‌نامه تخصصی و تحلیلی خود را منتشر کرد.
به گزارش خبرنگار ماین نیوز، در حالی از امروز به مدت چهار روز دوازدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی (ایران متافو) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می‌شود که ماین نیوز تلاش کرده با انتشار ویژه‌نامه‌ای تخصصی سهمی در معرفی بخش معدن، صنایع معدنی، ریخته گری و صنایع وابسته به آن داشته باشد.

در ویژه‌نامه 64 صفحه‌ای ماین نیوز مصاحبه‌های زیادی با شخصیت‌ها و چهره‌های معتبر و تصمیم‌ساز بخش آهن و فولاد ایران قابل خواندن است. در حوزه بین‌المللی نیز مصاحبه‌ها، گزارش ها و اخبار خواندنی در ویژه‌نامه ماین نیوز قابل مشاهده است.

همچنین با توجه به حضور مدعوین و شرکت‌هایی از خارج از کشور بخش قابل توجهی از ویژه‌نامه ماین نیوز نیز به زبان انگلیسی منتشر شده است.

ویژه‌نامه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو به مدت چهار روز در مکان برگزاری این رویداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران توزیع می‌شود.

فایل الکترونیکی این ویژه‌نامه را جهت مطالعه می‌توانید از اینجا دریافت نمایید.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۵
کد مطلب: 29039
 
۱ نظر
 


بازنشسته
،،اقایان،،شما که پشت میز های عریض وطویل نشسته اید ،، روز گاری دیگر به سر نوشت ما دچار خواهید شد،،پس تا دیر نشده فکری به حال کارگران زحمت کش دیروز وبازنشسته بیمار واز پا افتاده اموروز باشید،،،که دوماه میشود دولت فخیمه تدبر وامید حقوق زن وبچه های انان را نپرداخته،وشرمنده سفره خالی خانواده شده اند ..دیگر امیدشان را از همه از دست دادند بخصوص دولت تدبر!!! وامید.. (2659)
۱۳۹۴-۱۱-۲۸ ۱۹:۴۵:۱۶