گروه معادن
 
ماین نیوز گزارش می‌دهد:
چهره معدنی شاخص ائتلاف برای فردا کیست؟
گروه معادن - در گردهمایی دیروز ائتلاف برای فردا که دیروز در هتل سیمرغ برگزار شد، یک چهره شاخص از حوزه معدن و صنایع معدنی نیز حضور داشت.
 
به گزارش خبرنگار ماین نیوز، ائتلاف برای فردا از جمله گروه‌هایی است که برای حضور قدرتمند در انتخابات هشتمین دوره اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تلاش می‌کند. از جمله چهره‌های شاخص این ائتلاف می‌توان به پدرام سلطانی و مسعود خوانساری اشاره کرد.

در همین حال دیروز در گردهمایی این ائتلاف در هتل سیمرغ در حضور اصحاب رسانه از بیانیه اول ائتلاف رونمایی شد.

در بین اعضای این ائتلاف که در گردهمایی دیروز شرکت کرده بودند، یک چهره شاخص از حوزه معدن و صنایع معدنی نیز حضور داشت و او سیدمحمد اتابک، مدیرعامل شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس بود.

شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس یکی از هلدینگ‌های بزرگ معدنی و صنایع معدنی کشور
بوده که متعلق به بنیاد مستضعفان است و هم‌اکنون شرکت‌ها و پروژه‌های متعددی را در حوزه فولاد، آلومینیوم، سیمان، معدن و مشاوره و خدمات مهندسی در دست اجرا داشته یا اجرا کرده است. هلدینگ گسترش صنایع معدنی کاوه پارس در مجموع 15 شرکت زیرمجموعه دارد.

اتابک در حال حاضر ریاست هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان را نیز بر عهده دارد.

انتظار می‌رود ظرف روزهای آینده تعداد دیگری از فعالان بخش معدن رسما کاندیدای شرکت در هشتمین انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تهران شوند و رقابت در این حوزه داغ‌تر شود.

به گزارش ماین نیوز، انتخابات اتاق بازرگانی 18 اسفند ماه سال جاری در هیات‌های نمایندگان سراسر کشور برگزار می‌شود.

بخش معدن در هیات نمایندگان اتاق تهران دارای چهار نماینده بوده که در دوره فعلی محمدرضا بهرامن، فاطمه دانشور، علاءمیرمحمدصادقی و محمود نوریان به نمایندگی از بخش معدن در هیات نمایندگان اتاق تهران حضور دارند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۴۳
کد مطلب: 20315