گروه بورس سهام و فلزات
 
عرضه شمش بلوم و تختال C شرکت فولاد خوزستان در بورس كالا
گروه بورس سهام و فلزات - امروز شنبه ۱۰ خرداد ماه، بورس کالای ایران شاهد عرضه شمش بلوم و تختال C شرکت فولاد خوزستان است.
به گزارش ماين نيوز، شرکت فولاد خوزستان با 36 هزار و 800 تن شمش بلوم به قیمت پایه 16 هزار و 20 ریال و به صورت سلف در تالار محصولات صنعتی و معدنی حضور می یابد. این شرکت همچنین 12 هزار و 900 تن تختال C را به قیمت 15 هزار و 20 ریال و به صورت سلف عرضه می کند.

در گروه آلومینیوم نیز در صورت تقاضا، 2 هزار تن شمش هزارپوندی 99.8 مجتمع آلومینیوم هرمزگان به قیمت 59 هزار و 700 ریال عرضه می شود.

این گزارش همچنین حاکی است، در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، حدود 26 هزار تن انواع محصول پتروشیمی مجتمع های اروند، ایلام، برزویه، بندرامام، بوعلی سینا، پارس، تندگویان، خوزستان، شازند، کارون، کرمانشاه و شرکت پالایش نفت بندرعباس روی تابلوی عرضه می رود.

در گروه قیر نیز حدود 14 هزار تن انواع قیر شرکت نفت پاسارگاد و 2 هزار تن قیر 6070 شرکت نگین فخر آذربایجان عرضه را تجربه می کنند.

گفتنی است، در این روز و در تالار صادراتی، 4920 تن انواع قیر شرکت های انرژی تجارت سام، کیهان توسعه البرز، نگین گام پارس و ورزیران عرضه می شود.

شایان ذکر است، در این روز و در تالار محصولات کشاورزی، 2 هزار تن برنج وارداتی و 2 هزار تن شکرسفید وارداتی روی تابلوی عرضه می رود. همچنین، 500 تن قند شرکت قند بردسیر کرمان راهی تالار معاملات می شود.

براساس این گزارش، در این روز و در مجموع حدود 102 هزار تن انواع کالا در بورس کالای ایران عرضه می شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۶
کد مطلب: 9059