گروه صنایع معدنی سیمان
 
رئیس سازمان همیاری و شهرداری‌های مازندران خبر داد:
مذاکره برای احداث کارخانه سیمان در اقلیم کردستان عراق
گروه صنایع معدنی >سیمان - رئیس سازمان همیاری و شهرداری‌های مازندران از مذاکره برای احداث کارخانه سیمان در اقلیم کردستان عراق توسط مازندرانی‌ها خبر داد.
به گزارش ماین نیوز، علی حجازی در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور سازمان همیاری و شهرداری‌های مازندران در نمایشگاه اقلیم کردستان عراق اظهار داشت: با برگزاری این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی برای برقراری روابط بین دو استان ایجاد شد.

وی با اشاره به ابراز رضایت مسئولان دو استان از برگزاری این نمایشگاه، تصریح کرد: تجار مازندرانی از برگزاری این نمایشگاه استقبالی بسیار خوبی کردند و برخی از استان‌های دیگر نیز در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.

رئیس سازمان همیاری‌ها و شهرداری‌های مازندران خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه دستاوردهای اقتصادی، تجاری، کشاورزی و معدنی استان به نمایش گذاشته شد که مورد استقبال مردم و مسئولان این استان قرار گرفت.

رئیس سازمان همیاری و شهرداری‌های مازندران با اعلام اینکه در حوزه ساخت‌وساز و نیز ایجاد تاسیسات با مسئولان اقلیم کردستان عراق وارد مذاکره شدیم، یادآور شد: مذاکره برای احداث کارخانه سیمان در اقلیم کردستان عراق انجام شد که نیاز است مقدمات احداث این کارخانه در دو استان انجام شود.

وی به مساعد بودن زمینه برای فعالیت پیمانکاران مازندرانی در حوزه ساخت و ساز در این اقلیم اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین نیاز این استان تامین ارزاق و نیز احداث زیرساخت مناسب است که برای حضور پیمانکاران نیاز به تنظیم پروتکل دوجانبه است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۲
کد مطلب: 8969