گروه معادن سرب و روی
 
مدیرعامل صنعت روی زنگان عنوان کرد:
افزایش سرمایه جهت تجهیز معدن ترکیه
گروه معادن >سرب و روی - صنعت روی زنگان، هم اکنون در مرحله نهایی نصب تجهیزات مربوط به پروژه "هوی مدیا" می باشد همچنین تولید آزمایشی پروژه مذکور از اواخر اردیبهشت ماه سال جاری آغاز خواهد شد و اوایل تیر ماه امسال، تولید انبوه خود را آغاز خواهد کرد.
به گزارش ماین نیوز، براساس آخرین اطلاعات درج شده بر روی سایت کدال، درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 93 به میزان 241 ریال برآورد شده این در حالی است که درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 92 به میزان 265 ریال بوده است و در نتیجه درآمد هر سهم برای سال جاری به میزان 9 درصد نسبت به سال قبل کاهش داشته است.

در همین راستا، الماسی، مدیر عامل شرکت صنعت روی زنگان اظهار داشت: پیش بینی بودجه منتهی به 29 اسفند ماه سال جاری کاملاً واقع بینانه می باشد.

الماسی تصریح کرد: تولید اصلی پروژه "هوی مدیا" که قرار بود از ابتدای فروردین ماه سال 93 آغاز گردد به دلیل مشکلاتی که در زمینه حمل تجهیزات خارجی به وجود آمد، به تعویق افتاد.

وی افزود: شرکت صنعت روی زنگان، هم اکنون در مرحله نهایی نصب تجهیزات مربوط به پروژه "هوی مدیا" می باشد همچنین تولید آزمایشی پروژه مذکور از اواخر اردیبهشت ماه سال جاری آغاز خواهد شد و اوایل تیر ماه امسال، تولید انبوه خود را آغاز خواهد کرد.

مدیر عامل "زنگان" بیان کرد: پروژه "هوی مدیا" منجر به ثبات فعالیت های "زنگان" خواهد شد و زنجیره تولید آن را کامل خواهد کرد. همچنین پروژه مذکور باعث می شود مزیت رقابتی مطلوبی در مقایسه با واحدهای مشابه بتوانیم کسب نماییم و محصول کامل تری به بازار ارایه دهیم.

الماسی اظهار داشت: شرکت صنعت روی زنگان در نظر دارد جهت تجهیز معدن ترکیه و انجام پروژه جدید تولیدی دیگری که هم اکنون در حال ارایه طرح توجیهی این پروژه می باشد، افزایش سرمایه اعمال نماید. با توجه به اینکه گزارش توجیهی افزایش سرمایه مذکور نیز در دست بررسی است، چنانچه زمان اعمال این افزایش سرمایه قبل از محل تاریخ پرداخت سود نقدی باشد این افزایش از محل مطالبات و آورده نقدی اعمال خواهد شد.

مدیر عامل "زنگان" عنوان کرد: با توجه به اینکه میزان رشد تولید تولیدکنندگان در این حوزه بیشتر از رشد معادن می باشد لذا همواره تولیدکنندگان با مشکل کمبود ماده معدنی در تأمین مواد اولیه خود مواجه هستند. لذا شرکت صنعت روی زنگان در نظر دارد با توجه به پروژه های خود مزیت رقابتی خود را افزایش دهد و سهم بیشتری از کل بازار را در تأمین مواد اولیه "زنگان" کسب نماید.

وی در خاتمه افزود: رسالت شرکت صنعت روی زنگان این است که عملکرد شرکت همواره مثبت باشد لذا پیش بینی بودجه ای که در ابتدای سال انجام می دهیم بر مبنای واقعیات است. البته "زنگان" عملکرد خود را محدود به بودجه نمی کند و تمامی تلاش شرکت این است که عملکردی فراتر از بودجه داشته باشد که این عملکرد بستگی به شرایط بازار نیز دارد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۴
کد مطلب: 7385
 
مرجع : بورس نیوز