گروه صنایع معدنی سیمان
 
پیشرفت ۴۰ درصدی سیمان خرم‌آباد پس از ۸ سال!
گروه صنایع معدنی >سیمان - مدیرعامل کارخانه سیمان خرم آباد گفت: شرکت سیمان خرم آباد پس از گذشت ۸ سال از آغاز عملیات اجرایی تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
به گزارش ماین نیوز، محمد خدری اظهار کرد: پروژه شرکت سیمان خرم آباد که از سال 1385 شروع شده و از اردیبهشت ماه سال 91 تاکنون تعطیل شده و در وضعیت نامشخصی قرار دارد.

وی افزود: شرکت سیمان خرم آباد پس از گذشت 8 سال از آغاز عملیات اجرایی تاکنون 40.5 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

خدری بیان کرد: در جلسه ای که در اواخر سال 92 با حضور دکتر عبدی نماینده مردم خرم آباد و وزیر اقتصاد و دارایی در شهرستان خرم آباد برگزار شد مقرر شد تا شرکت با واریز مقداری پول به حساب بانک سپه پروژه را با سرمایه گذاری دو طرف ادامه دهند که متاسفانه بانک سپه با وجود قراردادی که در آن جلسه هم بسته شد به تعهدات خود عمل نکرده و پول واریزی شرکت هم در حساب بانک مانده و سود آن به حساب بانک واریز شده است.

مدیرعامل کارخانه سیمان خرم آباد تصریح کرد: بانک سپه با وجود تعهدات انجام نشده خود، سود پول واریزی شرکت به حساب خود را نیز دریافت می کند.

وی افزود: وسایل و تجهیزات و ماشین آلات شرکت با وجود خرید از بهترین کارخانه های اروپائی و مجهز، با وجود پیشرفت کند خود در گمرک و انبار های شرکت بلا تکلیف مانده اند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۶
کد مطلب: 7102
 
۸۸ نظر
مرجع : خبرگزاری تسنيم
 


lمحمد
این آقای خدری این هفت هشت سال کجا بود که پیداش نبود !!!!حتما مشغول فروش سهام کارخانه دیگری بوده ؟؟!!!!؟ (219)
۱۳۹۳-۰۲-۱۱ ۱۱:۳۶:۴۴
 
,وحید
واقعا چه بخور بخوری! (745)
۱۳۹۳-۰۶-۲۵ ۰۸:۰۳:۱۰
 
محمد حسین
بر پدر مادر هر چی دزده لعنت.
این پولا چطور از گلوشون پایین میره؟؟؟؟؟؟؟
ان شاء الله که نه تو این دنیا بتونن پول ما رو بخورن نه تو اون دنیا آرامشی داشته باشن.
بر پدر مادرشون لعنت که همچین بچه هایی تحویل جامعه دادن. (1419)
۱۳۹۴-۰۲-۰۴ ۲۱:۱۵:۳۰
 
محمد حسین عزیز . نمی دونم چند سالتونه و چقدر تجربه دارید ولی با عرض معذرت اینا نفرین های پیرزنی است اونایی که این پولها رو میخورن از سادگی و خرافاتی من و شما استفاده میکنن و این دنیا حالشو میبرن اون دنیا هم که ...... . من و شما با این دعاها فقط خودمونو گول میزنم حقیقت چیز دیگری است ... دوست عزیز با حقیقت زندگی کن (3381)
۱۳۹۵-۰۷-۰۶ ۱۰:۰۸:۰۲
 
محمد
بازم خوبه که سالی یکبار جلسه ای برقرار و نتیجه ای حاصل نمی شه وتمام تا سالی دیگه خدا بزرگه پولا که دست کی ما نمی دونیم حداقل سالی یک آجر رو هم بزارید که مردم و سهامداران خوشحال بشن. خدا از کسی که چوب لا چرخ ساخت این کارخانه میزاره نگذره . (660)
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۱۱:۵۹:۵۷
 
چرا هيچکس جوابگو نيست نه از ساخت کارخانه خبريه نه از سود پولا ديگه بعد از 8سال اصل پول از ارزش افتاد (954)
۱۳۹۳-۱۰-۰۵ ۰۸:۳۷:۵۳
 
سلام ماهم 10 سال پیش 50 هزار به بانک سپه دادیم وعضو شدیم رسیدهایش را هم پست کردیم باز گشت خورد آیا فایده ای داره دوباره اقدام کنیم؟ (957)
۱۳۹۳-۱۰-۰۵ ۲۱:۱۱:۱۵
 
محسن
همش اخبار دروغ در مورد این کارخانه کذای بس دیگه مردم خسته شدن . (1104)
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۰:۳۶:۱۹
 
hasan
اشتباه بزرگی کردم گول صداوسیما خوردم پانصد هزارتومان سهام سیمان خرو ابادخریدم.اگرذ اون پول بانک گذاشته بودم الان حدودا سه برابر شده بود.من که راضی نیستم وحلال نمیکنم پولم دست هرکه بوده. (1034)
۱۳۹۳-۱۰-۱۵ ۰۴:۰۲:۵۴
 
محمد
ای کاش صدا و سیما گزارشی هم از فعالیت این کارخانه کذای تهیه می کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1544)
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۱:۴۰:۲۹
 
حسین
الان شرکت درحال فعالیت جهت تکمیل کارخانه هست ؟امیدوارباشیم؟ (1154)
۱۳۹۳-۱۱-۲۴ ۲۲:۴۰:۱۲
 
علی
با سلام. از سال 85 فقط حرف حدیث شنیدیم گوشمون پره از این حرفا مرد عمل نیست بخواد واقعا پول این همه آدم بدبخت رو به دستشون برسونه. ما با امید سهام خریدم تا آینده به دردمون بخوره نه اینکه بلای جانمان بشه موهامونسفید شد اونقدر حرص خوردم، من مقصر اصلی رو بانک سپه و صدا سیما ميدونم چرا تبلیغ الکی کردن چرا، اگه واقعا اینطور بود چرا سر مردمو کلاه گذاشتن وای به این عدالت، (1196)
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۱۴:۲۹:۱۳
 
هادی توکلی یکی از سهامداران بدبخت
من در سال 86 با فروش طلاههای زن بیچاره ام 3 سه میلیون (تعداد 30 هزار ) سهم خریداری نمودم . ولی تاکنون هیچ نتیجه ای نگرفتیم . بخدا اگر همان طلاها را الان داشتیم بیش از 10 میلیون قیمت داشت . تو را بخدا یه فکری بکنید . من بازنشسته هستم وبه امید رشد سرمایه ام سهام خریدم .تا کی باید منتظر بمانیم یه مسئولی لااقل بگه یه سال دیگه .دو سال دیگه .اخر اینطوری بلاتکلیفی آدم را دیوانه میکنه . یه خبر خوشحال کننده بگید خدا پدرتون را بیامرزه .ما منتظر یه خبر یم .یاعلی مدد . (1202)
United States
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۱۳:۳۷:۱۴
 
من بیچاره که 50000سهم پنج میلیون تومان سرمایه ی زندگیمو دادم پس چی . یک زن با یک بچه که سر پرست خاتواده هم هست! (1535)
۱۳۹۴-۰۳-۰۷ ۰۸:۱۸:۱۴
 
يكي از اين همه سهام دار فريب خورده
واقعا شرم آوره مملكت كه نيست گردنه دزد ها و راهزن هاست (1281)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۱۱:۱۵:۴۳
 
یوز
سلام.تاجایی که ما خبر داریم مردم روستای سرخه ده سفلی که کارخانه سیمان کنارش در حال ساخت هست بعلت زیست محیطی جلوی ساختش رو گرفتن.سهامدارها هم بی خیال پولشون شدن. (1345)
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۱:۲۷:۱۷
 
از کوتهی ماست که دیوار بلند است
این کارخانه در 20 کیلومتری جنوب شهر خرم آباد در زمین های روستای ده باقر و دارایی قرار دارد اطلاعاتتون غلطه (3432)
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۲۲:۳۲:۴۳
 
اگر چند سال پیش با پولی که برای این سهام دادم پهن خریده بودم الان ارزشش چندین برابر شده بود.چه وجه تسمیه اسامیه خدر و خاور نزدیکه؟؟؟؟؟ (1346)
۱۳۹۴-۰۱-۱۱ ۲۰:۰۰:۲۵
 
سعید
لطفا تمام کسانی که در قضیه سیمان خرم آباد متضرر شدن به سایت سازمان بازرسی کل کشور برن و شکایتشون رو مطرح کنن (1355)
۱۳۹۴-۰۱-۱۶ ۱۱:۴۱:۲۶
 
حسن
ای کاش فایده داشت !!!!!!!!!! (1488)
۱۳۹۴-۰۲-۲۰ ۱۰:۴۲:۳۴
 
از کوتهی ماست که دیوار بلند است
مشکل شما با طرح دادخواست در هیات داوری سازمان بورس با خواسته مطالبه خسارات وارده ناشی از عدم رعایت دستورات و قوانین بورس که واقع در ونک ساختمان دوم بورس بعد از انتشارات بورس یا مراجعه به مجتمع قضایی امور اقتصادی واقع در میرعماد خ 11 حل میشه (3428)
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۲۱:۵۸:۴۴
 
یکی از سهام داران بدبخت
آقا این حتما پارتیش کلفته که کسی نمیاد طرفش (1370)
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۱۹:۰۴:۰۷
 
سکینه خدادی
تکلیف ما پس از 13 سال چیه؟؟؟
کی تکلیف این سیمان خرم آباد مشخص میشه؟؟؟؟؟؟!
تکلیف ما چیه؟ (1394)
۱۳۹۴-۰۱-۲۷ ۱۸:۵۶:۰۱
 
سلام پول شماخورده شده (1832)
۱۳۹۴-۰۵-۱۵ ۰۰:۵۹:۳۷
 
از کوتهی ماست که دیوار بلند است
مشکل شما با طرح دادخواست در هیات داوری سازمان بورس با خواسته مطالبه خسارات وارده ناشی از عدم رعایت دستورات و قوانین بورس که واقع در ونک ساختمان دوم بورس بعد از انتشارات بورس یا مراجعه به مجتمع قضایی امور اقتصادی واقع در میرعماد خ 11 حل میشه (3429)
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۲۱:۵۹:۳۶
 
رنجبران
مشکل شما با طرح دادخواست در هیات داوری سازمان بورس با خواسته مطالبه خسارات وارده ناشی از عدم رعایت دستورات و قوانین بورس که واقع در ونک ساختمان دوم بورس بعد از انتشارات بورس یا مراجعه به مجتمع قضایی امور اقتصادی واقع در میرعماد خ 11 حل میشه (3435)
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۸:۰۹:۵۱
 
داوود
اگر از پدر اصلی خودتی حتی اگر ضرر کنی ارزش این همه ناسزا را ندارد پول مردم را برگردان (1400)
United States
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۰۹:۲۷:۰۰
 
رسول
واقعا یعنی چی؟؟الان ده ساله بازنم دوتا سهام گرفتیم ولی هنوز هیچ خبری ازش نیس...مثلا سهام گرفتیم که توپیری کمک خرجمون باشه...خدا ازمسولان نگذره... (1413)
۱۳۹۴-۰۲-۰۲ ۲۲:۰۵:۴۵
 
رنجبران
مشکل شما با طرح دادخواست در هیات داوری سازمان بورس با خواسته مطالبه خسارات وارده ناشی از عدم رعایت دستورات و قوانین بورس که واقع در ونک ساختمان دوم بورس بعد از انتشارات بورس یا مراجعه به مجتمع قضایی امور اقتصادی واقع در میرعماد خ 11 حل میشه خدا قوت (3436)
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۸:۱۱:۲۰
 
محسن محمدی
باتشکراززحمات شبانه روزی شما کی وبعداز چندسال کی به ما سود میدهید (1463)
۱۳۹۴-۰۲-۱۳ ۲۲:۴۶:۳۸
 
ع.ک
من سال 85 تعدادی سهام از این شرکت کلاهبرداری خریدم بعدازمدتی رفتم به شرکت که تو یکی از طبقات برجی سیاه رنگ در خیابان ولیعصر کمی پایینتراز پارک ساعی بود.اونجا دیدم که یه تعداد بچه شهرستانی با پول مردم شاهی میکنن. الانم میدونم که با پولهای مردم به اسم ساخت کارخونه رفتن ماشین وارد کردن.ساختمونهای بلندمرتبه تو شمرون ساختن.از افزایش قیمت دلار استفاده کردن و سرمایشون یهو 3 برابر شد و خیلی خبرای دیگه.... هرکس 5 برابر پولشو میخاد بره شرکت.... آدرسش تو سند سهامتون هست اصلا نترسید اگه اونجا جواب ندادن برید ساختمان مرکزی بانک سپه (1470)
۱۳۹۴-۰۲-۱۶ ۱۲:۴۲:۵۸
 
رضا
ظهور امام زمان (2217)
۱۳۹۴-۰۸-۰۵ ۱۱:۵۰:۰۶
 
سهامدار
واقعا چرا نباید جایی واس اعتراض ها وجود نداشته باشه؟ ما باید اعتراض مون رو اینجا ها بگیم؟ (1528)
۱۳۹۴-۰۳-۰۴ ۱۳:۱۶:۵۲
 
خانم زهرا از خرم آباد جناب آقای خدری تکلیف این سیمانی که اینقدر تبلیغش
دادی تکلیف ما چی میشه که اینقدر گول تبلیغ صداوسیماراخوردیم
200 گرم طلا داشتیم برای سهام این سیمان فروختیم
واقعآ گناه من چی بوده که هنوز هیچ خبری از پیشرفت ساخت سیمان
خرم اباد نیست آیا امیدی هست یانه ؟؟؟؟ (1531)
۱۳۹۴-۰۳-۰۵ ۲۰:۰۳:۴۱
 
دزد های مایکی نیست جلوی این دزدان مال بیچاره خور را بگیرد آخه یکی به ما جواب بده پول کارگری خوردن داره که کارخونه دار دار ها ببرن. (1540)
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۶:۴۰:۵۹
 
از کوتهی ماست که دیوار بلند است
مشکل شما با طرح دادخواست در هیات داوری سازمان بورس با خواسته مطالبه خسارات وارده ناشی از عدم رعایت دستورات و قوانین بورس که واقع در ونک ساختمان دوم بورس بعد از انتشارات بورس یا مراجعه به مجتمع قضایی امور اقتصادی واقع در میرعماد خ 11 حل میشه (3430)
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۲۲:۰۲:۲۳
 
از کوتهی ماست که دیوار بلند است
مشکل شما با طرح دادخواست در هیات داوری سازمان بورس با خواسته مطالبه خسارات وارده ناشی از عدم رعایت دستورات و قوانین بورس که واقع در ونک ساختمان دوم بورس بعد از انتشارات بورس یا مراجعه به مجتمع قضایی امور اقتصادی واقع در میرعماد خ 11 حل میشه (3431)
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۲۲:۰۷:۰۱
 
ایشالله پول ما خرج دوا و دکترتون بشه... (1541)
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۳:۴۸:۵۳
 
ایشالله پول ما خرج مرگ و میرتون بشه... (1542)
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۳:۵۵:۲۵
 
حسن
انشالله به امید خدا (1543)
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۱:۳۸:۲۰
 
واقا شرم آور است کارخانه ای که میخواست سه ساله راه اندازی شود الان بیش از نه سال است هیچ خبری نه تنها از راه اندازی آن نیست گویا وجود خارجی ندارد فقط مسئولین متاسفانه وعده ووعید میدن آقایون لطفا به فکر ضرر و زیان مردم باشید حیاء هم چیز خوبیه ----------با عمل خود ثابت کنید این تهمتها به شما نمی چسبد البته با مستندات محکم------ انشاالله که اینطور باشد

ممنون علی از تهران (1599)
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۱۷:۵۰:۵۴
 
رحمتی ع
لطفا اطلاع رسانی کنید شما که شماره موبایل تمام اعضا را دارید
آیا با گذشت این همه سال سودی به سهام تعلق میگیرد یا خیر؟
خواهشا مجمع در تهران برگذار شود واز طریق پیامک چند روز قبل اطلاع رسانی شود انشاء الله که ما از این مخمصه رهایی یابیم ما شرمنده خانوادهامون شده ایم شما رو به خدا کاری کنید. سعی کنبد آرامشی راکه از مردم گرفتیه اید با خبرهای خوب این آرامش رو دوباره به آنها برگردانید (1603)
۱۳۹۴-۰۴-۰۵ ۱۹:۲۵:۱۹
 
آقایون شما مجمع سالانه رو جایی برگزار میکنید که کسی از اعضا نتونه در آن شرکت کنه لااقل یکبارهم که شده جلسه ای در تهران برگزار کنید.
در ضمن ما منتظر نتیجه مجمع هستیم لطفا در اسرع وقت اطلاع رسانی کنید راستی به فکر اطلاع رسانی به سهامدارانی باشید که دسترسی به اینترنت ندارند
علی از تهران (1770)
۱۳۹۴-۰۵-۰۷ ۱۸:۰۴:۴۴
 
ملکوتی
بالاخره ماکه سهامداریم نفهمیدیم چکنیم حداقل بهره ازسهاممون ببریم (1994)
۱۳۹۴-۰۶-۱۱ ۰۰:۱۸:۴۲
 
مهدی
دوستان 10 سال پیش اگه می رفتیم تو یه دهات 500 هزار تومان زمین می خریدیم الان بنظر شما چقدر شده بود؟! من طبق آماری که گرفتم حداقل تا الان 500 هزار شده بود 50 میلیون تازه من خیلی دست پایین گرفتم!!!! ببینید چقدددددددددر ضرر کردیم یعنــــی!!!!!........... (2019)
۱۳۹۴-۰۶-۱۸ ۱۰:۳۸:۲۵
 
ع-ق از تهران
چرا نتیجه مجمع 94 رو روی سایت نمیذارید؟

چرا درست به اعضا اطلاع رسانی نمکنید؟

تا کی میخواید این همه مردم پیچاره رو سر بگردانید؟

چرا مجمعی در تهران برگذار نمیکنید/

کی سود این نه سال رو میدید؟
کی------------------- دیگه بسه شرم هم خوب چیزیه!!!!!!!! (2095)
۱۳۹۴-۰۷-۰۷ ۱۶:۵۶:۱۲
 
صمد
به سایت کودال مراجعه کنید تمام اطلاعات دقیق با جزئیات به روز داخل این سایت است (3433)
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۲۲:۳۵:۰۷
 
مهدی
خواهشا تجمع بذارید همه جمع بشیم (2188)
۱۳۹۴-۰۷-۲۶ ۱۴:۵۱:۵۹
 
فریده
بالاخره تکلیف ما که سهام این شرکت رو خریدیم چی میشه کی قراره نتیجه ای ببینیم واقعا دردسر ساز شده خرید این سهام واسه ما اگه به سرانجام نمیرسه لااقل پول مردم رو برگردونید (2196)
۱۳۹۴-۰۷-۲۹ ۱۱:۲۱:۲۷
 
شهرام هستم
اقا واقعا متاسفم برای کسانی که هستن در راس کار و میتوانند حق مارو بگیرند اما کوتاهی میکنند امیدوارم این طوفانی که در راه هستش دامنگیر مسببین این فیلمی که به سر سهامداران در اوردند بشه وریشه خودشون وخانوادشونو دربیاره امین } ودر اخر ای کاش شهر ماهم یه نماینده با جنم داشت (2234)
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۱۵:۱۱:۲۲
 
فاطمه كاظم زاده
سلام خسته نباشيد چرا تاكنون سود سهام را بعد از اين همه مدت پرداخت نمي كنيد ويا لاقل توضيح كامل در اين مورد بدهيد كد سهامداري71701 تلفن 330058662 همرا09352407809 (2247)
۱۳۹۴-۰۸-۱۵ ۱۴:۱۶:۴۶
 
جعفر فراتی
سلام ا
آیا میشه سهام خودمان را بفروشیم وهر سهم چقدر ارزشش میباشد . وبرگه سهام که در فرابورس رفته را باید ما سهرستانیها از کجا بگیریم . تلفن 09123323841 (2263)
Romania
۱۳۹۴-۰۸-۲۰ ۲۱:۰۴:۱۹
 
عباس
من هم موافقم من کد سهام را هم به شرکت ارسال کردم ولی هیچ پاسخی دریافت نکردم (2466)
۱۳۹۴-۱۰-۰۶ ۲۲:۳۶:۱۷
 
شهرام 09357020428
تکلیف کارخانه سیمان کی مشخص میشه چند ساله که سهام خریم ولی خبری نیست نه نماینده مجلس نه استاندار هیچکدوم پیگیری نمیکنن / جناب خدری کجاست / کی جوابگوست نکنه جناب خان / جوابگو باشید فقط بفکر خودتون نباشید جناب عبدی حناب اقا محمدی هر چند دیگه دیر شده انتخابات مجلس نزدیکه و شمام که رای نمیارین بیفایده اس بیخیال ماکه همه چیمون روباختیم این چند کیسه سیمانم روش (2556)
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۳:۴۳:۰۹
 
سکینه خدادی
سلام،کی این سهامتون به ما تعلق میگیره؟؟؟ (2569)
Romania
۱۳۹۴-۱۰-۲۸ ۲۱:۰۶:۴۱
 
من 800هزار تومن سال 84تو این خرابه خابوندم تا حالا هیچ خبری هم از این پول نیست (2627)
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۲۰:۵۳:۳۶
 
آقایون چرا الکی میگید حدود شصت و هفت درصد از سهامداران در مجمع حضور داشتند. بخدا زشته گیرم سر مارو کلاه کذاشتید جواب

خدا رو چطور میدید؟ حدود ده ساله ناسلامتی من سهامدار شما هستم کی اطلا رسانی کرده اید جهت بگزاری مجمع اگه راست میگید

قبل از برگزاری مجمع به اعضای واقعی پیامک بدید. خلاصه خودتون میبریدو میدوزید اما یه روزی باید جوابگو باشید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تا از این بدتر نشده اطلا رسانی کنید شاید کسی به اینرنت دسترسینداشته باشد!!!!!!!!!!!!
قائدرحمتی (3142)
۱۳۹۵-۰۳-۰۶ ۱۷:۰۰:۳۲
 
سهامدار بدبخت سیمان خرم آباد
تنها راهش اینه که این 46000 نفر سهامدار سیمان خرم آباد با هم در ارتباط باشن.اینکه چطوری با هم در ارتباط باشن رو نمیدونم.شاید از طریق تلگرام بتونن همدیگه رو پیدا کنن.اگه بشه اون موقع این 46000 نفر می تونن پولشون رو از حلقومشان بیرون بکشن. (3166)
Japan
۱۳۹۵-۰۳-۱۰ ۰۲:۵۱:۵۵
 
آدرس کانال تلگرام سیمان خرم آباد این هستش:simankhorramabad
این کانال هیچ ارتباطی به کارخانه سیمان خرم آباد نداره.یه کانال شخصی هست.از همه سهامداران کارخانه سیمان خرم آباد دعوت می شه که بیان و تو اون کانال عضو بشن و با هم آشنا بشن.مسئولین که نمی تونن مشکل کارخانه سیمان خرم آباد رو حل کنن.شاید سهامدار ها بتونن حل کنن. (3565)
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۳:۲۸:۰۵
 
خاک سیمان خورده
چهل هزار سهامدار! یعنی اگر بطور متوسط هر سهامدار یک میلیون تومان سهام خریده باشه! میشه 40 میلیارد تومان. در سال 85 که نفت حداقل بشکه ای 120 دلار بوده، این 40 میلیارد رو هر جا سرمایه گذاری میکردند الان 10 برابر شده.
مطمئن باشید که از این 40 میلیارد اولیه فقط 10 درصدش برای پروژه کنار گذاشته شده و 90 درصد اون در یک جایی از این دنیا توی یه بانک قشنگ سرمایه گذاری شده و الان سودش شده ... غیرقابل شمارش.
همین الان هر سهامدار باید پس از 10 سال حداقل 10 میلیون تومان سود بحسابش باید واریز بشه (از 90 درصد اصل پول).
اکنون پول من و تو در اون بانک قشنگ حداقل برابر است با = 400.000.000.000 تومان.
بخاطر اینکه شارژ پول و دادن پول دست مردم ممکنه فاجعه ببار بیاره! این سود رو به صاحبانش نمیدن.
حالا اگه بری سهام خودتو بفروشی میگن قیمت هر سهم، همان 100 تومان است و نه بیشتر.
اینجوری میشه که یهو یه زنجانی، یه خاوری، یه جزایری، یه پدرسوخته دیگه پیدا میشه و پول من و تو رو میبره کا نا دا ... و جایی هم میره که هیچ کس دستش بهش نرسه و اتفاقا دولت اونجا هم یه دفعه با ما قط رابطه میکنه و میگه ما اونو تحویلتون نمیدیم.
ببینید چقدر قشنگ همه چیز برای یه کلاهبردار فراری جور میشه!
ابر و باد و خورشید و فلک در کارند
تا تو سهامی بخری و به بادش بدی!!! (3191)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۹ ۱۱:۳۲:۵۸
 
حسن
حدود 10 سال 40 درصد خوب ساخت ی کارخانه تو ایران حدود 25 سال طول میکشد بد نیست تو کتاب گینس ثبت بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3195)
۱۳۹۵-۰۳-۲۰ ۱۱:۲۰:۲۸
 
هتاهع
کارخونه در خوشبینانه ترین حالت 30درصد پیشرفت فیزیکی داره یرای رسیدن به حقتون بورس برید (3490)
۱۳۹۵-۱۰-۰۷ ۱۴:۳۳:۴۵
 
تورج
واقعا ما سهامدار چقدر بی خیال هستیم واز همه مهمتر اینکه طرف مقابل ما خیلی زرنگ ومیدونه چطور ما را سرکار بزاره واقعا بعداز هشت سال جواب ما اینه که بانک سپه همکاری نمی کنه پروژه به این دلیل متوقف شده واقعا این مملکت هیچ قانون در رابطه با این عدم مکار وجود نداره یا اینکه سودی در این عدم همکار هست که ما سهام داران ازن مطلع نیستم پس سهام داران عزیز بیاید دست به دست هم با تشکیل یک کمپین جهت احقاق حق خودمان وطرح یک شکوایه به مراجع ذیربط پیگیر این کلاه برداری بزرگ اقدام کنیم ،زیرا به اندازه کافی صبر وتحمل کردیم (3239)
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۲۰:۰۲:۱۲
 
حسین
اون سالی که 200هزارتومن سهام خریدم زمین دراردکان یزد خریده بودم الان 100 میلیون شده بود مقصراصلی صدا وسیماست که ما به اون اعتماد کردیم (3280)
۱۳۹۵-۰۴-۲۶ ۲۲:۰۹:۴۷
 
حسن
کاملا موافقم. (3374)
۱۳۹۵-۰۶-۱۶ ۱۳:۵۵:۵۴
 
لطفا برای حل مسکل کمپین تشکیل بدید (3397)
۱۳۹۵-۰۷-۲۹ ۲۰:۲۸:۵۱
 
حسین آبیاتی
مدت 8الی 9سال پیش مبلغ 1000000ریال ازطریق بانک سپه جهت خریدسهم شرکت ولی تاکنون هیچ خبری ندارم درصورتی اگر این پول رادرزمین هایی که آموزش وپروش میدادم الان 100000000میلون داشتم چه کنیم حکومت اسلامی است انشاالله آنجا حساب وکتابی است تلفن این حقیر09364065064 منتظرجواب (3303)
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۷:۳۵:۳۳
 
خلیل
به هئیت داوری سازمان بورس مراجعه کنید (3468)
Germany
۱۳۹۵-۰۹-۲۰ ۱۹:۰۲:۲۹
 
سهامدار سیمان خرم آباد
شما تشریف ببرید سایت شرکت سیمان خرم آباد و گزارش فعالیت های سال 1391 هیئت مدیره رو بخونید. می خواستم بدونم این آقای محمد خدری که مثل همه ما سهامدار شرکت هستش چطور از کارخانه ای که هنوز راه نیافتاده و بازدهی نداره برای خودش مطالبات میلیاردی کنار گذاشته؟در گزارش هیئت مدیره سال 1391 اومده که آقای محمد خدری 16/408 میلیون ریال یعنی یک میلیارد و ششصد و چهل میلیون و هشتصد هزار تومان از کارخانه سیمان خرم آباد طلب داره.حالا چطوری خدا عالمه. (3318)
Japan
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۲۳:۴۷:۰۰
 
زاده
سلام تا کی میخواهین جواب ماراندید البته حق دارید راه ... هیچ وقت برای دزدی پاسخ گو نمیباشند حدود 9ساله مبلغ 15000000 پول گذاشتم و هیچ خبری نمیدهید وهمش دروغ مینوسید عاقبت طعمه گرگ مرگه ا (3410)
۱۳۹۵-۰۸-۱۶ ۲۳:۳۴:۵۱
 
یک مال باخته
واقعا متاسفم ام که هنوز بعد از 10 سال کسی جواب ما رو نمیده انگار همه خوابن حداقل به ما وعده دروغ ندن (3458)
۱۳۹۵-۰۹-۱۶ ۱۱:۲۱:۱۵
 
زمانی
حقوق جند 10 میلیونی خودش تو ماه هزینه خورد و خوراک خودش و مهموناش هزینه وکیلاش... همه به حساب ما سهامداراست (3467)
Germany
۱۳۹۵-۰۹-۲۰ ۱۹:۰۱:۰۷
 
٠٩٣٩٣٥٨٦٠٠٣ تماس بگيريد (3441)
Netherlands
۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۰۲:۴۸:۱۷
 
سلام دوستان با شماره ٠٩٣٩٣٥٨٦٠٠٣ تماس بگيريد (3442)
Netherlands
۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۰۲:۵۱:۲۱
 
باسلام
فقط فقط مسعولین به داد این جماعت مال باخته میتونن برسن
لطفا خواهشن کمک کنید (3454)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۲ ۱۲:۰۸:۳۹
 
سهام دار
پدر من پنجاه هزار تومن سهام خریده ده سالی میشه هر روز میگه سهام من چی شده خخخخخ (3480)
۱۳۹۵-۰۹-۳۰ ۱۲:۱۰:۰۸
 
mazdak
اطلاعات تماس شرکت سیمان خرم آباد
تلفن دفتر مرکزی:7-26405356
آدرس دفتر مرکزی :تهران بلوار میرداماد خیابان شمس تبریزی شمالی نبش میدان نجم آبادی پلاک 28 طبقه 3
مدیرعامل :محمد خدری
پیشرفت فیزیکی بعد از 12 سال:30%
تاریخ تکمیل پروژه: نامعلوم منوط به افزایش سرمایه
واحد رسیدگی به شکایات : بورس (3504)
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۸:۳۵:۵۹
 
mazdak
اطلاعات تماس شرکت سیمان خرم آباد
تلفن دفتر مرکزی:7-26405356
آدرس دفتر مرکزی:تهران بلوار میرداماد خیابان شمس تبریزی شمالی نبش میدان نجم آبادی پلاک 28 طبقه 3
مدیرعامل :محمد خدری
پیشرفت فیزیکی بعد از 12 سال:30%
تاریخ تکمیل پروژه: نامعلوم منوط به افزایش سرمایه
واحد رسیدگی به شکایات : بورس (هیئت داوری ساختمان دوم واقع در میدان ونک اول خیابان ملاصدرا) (3505)
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۹:۳۰:۴۳
 
mazdak
سهام این شرکت جزء سهام شرکت های پذیرفته شده در فرابورس ایران نبوده و صرفا معاملات آن بر اساس مفاد بند ب ماده 99 قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران در این بازار انجام می پذیرد. همچنین بر اساس تبصره 1 ماده 11 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در بازار پایه فرابورس ایران، خریدار و فروشنده با علم و آگاهی نسبت به وضعیت مالی شرکت بر اساس اطلاعات منتشره موجود اقدام به خرید و فروش می نمایند(سازمان فناوری اطلاعات بورس ایران) (3507)
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۰:۰۷:۴۰
 
سام
سهام این شرکت جزء سهام شرکت های پذیرفته شده در فرابورس ایران نبوده و صرفا معاملات آن بر اساس مفاد بند ب ماده 99 قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران در این بازار انجام می پذیرد. همچنین بر اساس تبصره 1 ماده 11 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در بازار پایه فرابورس ایران، خریدار و فروشنده با علم و آگاهی نسبت به وضعیت مالی شرکت بر اساس اطلاعات منتشره موجود اقدام به خرید و فروش می نمایند (3518)
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۶ ۱۱:۳۸:۲۶
 
سلام شب بخیر به سهام داران در شهن شما نیست گفتن حرف های نا درست. بیاید همه روزی رو مشخص کنیم با هم به مجلس برویم و از حق مان دفاع کنیم (3520)
۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۱۹:۵۰:۱۰
 
هتاهع
دوستان سهامدار امروز متوجه شدم شرکت مورخ95/12/11 ساعت 10 صبح مجمع برگزار میکنه تو دفتر تهران میرداماد همگی بیان با هم بریم دفتر شرکت فرصت خیلی مناسبیه (3545)
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۲:۴۴:۱۶
 
سهامدار
در کمتر از شش ماه دو نفر از اعضای جدید هئیت مدیره که از موسسین اولیه هم نبودن استعفا دادن جالب توجه که از شخصیت های معتبر اجتماعی به شمار می رفتند به نظر می رسد مدیر این شرکت فقط به فکر سرمایه برداری می باشد نه نماد نقل و انتقال فرابورس باز شد و نه تونست افزایش سرمایه بده یعنی بورس این مجوز رو بهش نداد جای بسی تاسف داره (3557)
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۹ ۲۳:۴۲:۰۸
 
من گول خوردم
سیمان که نیست اصل گِله (3570)
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۰۱:۴۵:۳۹
 
من گول خوردم
سیمان که نیست اصل گِله (3574)
۱۳۹۶-۰۱-۱۲ ۰۰:۲۲:۰۳
 
طاهر
ده سال سهام دارتان هستم خبری از سود سهام ندارم لطفا خبررسانی


کنید (3581)
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۲۳:۳۴:۴۰
 
مریم
واقعا من موندم چرا این برنامه ها رو سر مردم بیچاره پیاده می کنید مگه شما خدا ندارید تا کی دروغ شما حتی 15 ساله به خودتون هم دارید دروغ میگید خسته نشدید مسئولین کجان چرا کسی به داد ما مالباخته های بیچاره نمیرسه یه آدم متوهم به قول خیلی ها بی سواد اومد برد خورد یه آبم روش همه ساکتن فقط آروم پاشون رو کنار می کشن (3609)
۱۳۹۶-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۴:۱۱
 
رضا
آقای رییس جمهور به جای برجام برجام کردن بیا این کارخانه ها رو راه بنداز.اگه نمی تونی به خود مردم محول کن تا دست به کار بشن (3709)
United States
۱۳۹۶-۰۷-۲۹ ۱۶:۴۰:۲۷