گروه معادن
 
كنفرانس اقتصادي ايران و آلمان در برلين برگزار مي شود
تشريح مزاياي طرحهاي معدني و صنايع معدني ايران براي آلماني ها
گروه معادن - هياتي 30 نفره متشكل از مقامات بلندپايه صنعتي، معدني و تجاري ايران به رياست وزير صنعت ، معدن و تجارت ايران قرار است ظرف دو روز آينده براي شركت در كنفرانس بزرگ اقتصادي ايران – آلمان عازم برلين شود.
به گزارش ماین نیوز، مهدي كرباسيان رئيس هيات عامل ايميدرو كه اين هيات را همراهي مي كند، با اعلام اين خبر گفت : ايميدرو با همكاري (اتحاديه همكاري هاي اقتصادي آلمان و خاورميانه) و با هدف جلب و جذب سرمايه هاي بخش خصوصي آلمان و گسترش همكاري هاي متقابل در زمينه صنعت ، معدن و تجارت اين كنفرانس يك روزه را سازماندهي و برگزار خواهد كرد.

وي با بيان اينكه اين كنفرانس روز سه شنبه 19 فروردين جاري برگزار مي شود افزود: اين نشست با حضور وزير صنعت ، معدن و تجارت ايران برگزار مي شود و دونفر از معاونان وزير و همچنين مديرعامل بانك صنعت و معدن ايران به عنوان بزرگترين بانك سرمايه گذار در بخش صنعت ومعدن به همراه حدود 10 نفر از مديران و صاحبان صنايع بخش خصوصي ايران در كنفرانس حضور خواهند داشت و با تجار صاحبان صنايع بخش خصوصي آلمان كه در زمينه سرمايه گذاري در خاورميانه فعاليت دارند ، بحث و مذاكره خواهند داشت.

مهدي كرباسيان رئيس هيات عامل ايميدرو نيز به عنوان سازمان سياست گذار در بخش معدن و صنايع معدني كشور در اين كنفرانس سخنراني خواهد كرد و در سخنان خود مزيت ها و ظرفيت هاي بخش معدن ايران را براي حاضران در كنفرانس تشريح خواهد كرد. ايميدرو براي سال جديد بيش از 23 ميليارد دلار طرح براي سرمايه گذاري پيش بيني كرده كه در تلاش براي تحقق و اجرايي شدن آن به سرمايه گذاري خارجي به ويژه سرمايه گذاري ايرانيان مقيم خارج ازكشور نيازمند است.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۲
کد مطلب: 6144