گروه صنایع معدنی فولاد
 
کارنامه معاملات فولاد در بورس کالا در سال ۱۳۹۹
سه شرکت فولادی با بیشترین درآمد فروش در بورس کالا
گروه صنایع معدنی >فولاد - شرکت‌های فولادی در سال ۱۳۹۹، ۱۲،۴۳۷،۲۳۲ تن از نیازهای کشور به تولیدات فولادی را از طریق بورس کالا و با حداکثر شفافیت تأمین کردند. ارزش معاملات فولاد در بورس کالا در سال گذشته ۱۳۰.۹ هزار میلیارد تومان بود و درآمد شرکت‌های فولادی در سال «جهش تولید»، رشد قابل توجهی را تجربه کرد.
به گزارش ماین نیوز، شرکت‌های فولادی در سال ۱۳۹۹، ۱۲،۴۳۷،۲۳۲ تن از نیازهای کشور به تولیدات فولادی را از طریق بورس کالا و با حداکثر شفافیت تأمین کردند. ارزش معاملات فولاد در بورس کالا در سال گذشته ۱۳۰.۹ هزار میلیارد تومان بود و درآمد شرکت‌های فولادی در سال «جهش تولید»، رشد قابل توجهی را تجربه کرد.

از میان شرکت‌های فولادی، سه شرکت فولاد مبارکه اصفهان (نماد بورسی فولاد)، فولاد خوزستان (نماد بورسی فخوز) و ذوب آهن اصفهان (نماد فرابورسی ذوب) بیشترین درآمد فروش را در سال گذشته به خود اختصاص دادند. فولاد مبارکه اصفهان با فروش بیش از ۴.۸ میلیون تن محصول به ارزش ۵۸.۱ هزار میلیارد تومان، فولاد خوزستان با فروش ۱.۳ میلیون تن محصول به ارزش ۱۲.۲ هزار میلیارد تومان و ذوب آهن اصفهان با فروش ۹۶۵ هزار تن محصول به ارزش ۹.۳ هزار میلیارد تومان، پردرآمدترین شرکت‌های فولادی عرضه‌کننده در بورس کالا در سال گذشته بودند.

کارنامه عرضه فولاد در بورس کالا را در جدول زیر ببینید:


تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۱
کد مطلب: 55763
 
مرجع : چیلان