گروه معادن سنگ آهن
 
تولید کنسانتره سنگ آهن چادرملو از مرز ۱۱ میلیون تن عبور کرد
 
به گزارش ماین نیوز، حمید جهانی مدیر مجتمع معدنی چادرملو با اعلام این خبر گفت: این موفقیت بی سابقه در مجتمع معدنی در حالی بدست آمد که علاوه بر مقابله با ویروس کرونا، در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم ها نیز قرار داشته ایم.

جهانی افزود: مدیران و کارکنان این مجتمع با یکدیگر عهد کرده اند با وجود همه این دشواریها از هیچ کوششی برای تحقق « جهش تولید» براساس فرمایشات مقام معظم رهبری و قولی که به مدیرعامل محترم شرکت داده بودند فروگذار نکنند و اکنون با ثبت رکوردهای مختلف، با وجود همه موانع و سختی ها درکنار یکدیگر و با همراهی همه پرسنل عملیاتی و ستادی شرکت که ما را در این زمینه یاری رسانیده اند.

وی افزود: همچنین با توجه به توصیه ها و مشوق‌های مهندس تقی زاده مدیرعامل محترم شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که همواره راه گشای حل مشکلات و معضلات تولید بوده، نشان دادیم که می توانیم به وعده های خود عمل نموده و اهداف مشترکمان را محقق کنیم.

مدیر مجتمع معدنی چادرملو، با تاکید بر ضرورت ثبت این شرایط و لزوم دستیابی به افتخارات بالاتر افزود: رکوردهای تولید، فقط اعداد و ارقام نیست، بلکه نشان دهنده عزم و اراده و همبستگی همه همکاران گرامی است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۸
کد مطلب: 55485
 
مرجع : ایراسین