گروه صنایع معدنی فولاد
 
میزان فروش فولاد هرمزگان با رشد ۳ درصدی مواجه بود؛
رکوردشکنی درآمدهای "هرمز"
کوره‌هایی که آمارهای شگفت‌انگیز سالانه دارند
گروه صنایع معدنی >فولاد - "هرمز" در بهمن‌ماه سال ۹۹ میزان فروش خود طی این دوره یک‌ماهه را برابر با مبلغ ۱۳۱٫۵۵۶ تن اعلام کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، فولاد هرمزگان جنوب در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده از فروش محصولات تولیدی طی دوره یک‌ماهه را برابر با مبلغ ۱۶٫۰۵۳ میلیارد ریال گزارش کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن‌ماه سال جاری این درآمد‌های ثبت‌شده به مبلغ ۱۰۸٫۷۹۷ میلیارد ریال دست‌یافته است.


درآمد‌های ثبت‌شده "هرمز"


بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که فولاد هرمزگان جنوب در بهمن‌ماه از خود به ثبت رسانده، نسبت به ماه گذشته ۰٫۳۵ درصد رشد داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۷۴ افزایش درآمد را تجربه کرده، همچنین درآمدی که از ابتدای سال مالی تا بهمن‌ماه ۹۹ ثبت‌شده نسبت به سال گذشته ۹۸ درصد رشد را مشاهده کرده است.

همان‌طور که در نمودار فوق ملاحظه می‌کنید، فولاد هرمزگان جنوب نسبت به سال گذشته با افزایش مواجه بوده و بیشترین میزان درآمد را در شهریورماه با ۱۳٫۱۷۵ میلیارد ریال به ثبت رسانده بود که در بهمن‌ماه سال جاری رکورد آن نیز شکسته شد.
میزان فروش فولاد هرمزگان جنوب


بر اساس این گزارش، "هرمز" در بهمن‌ماه سال ۹۹ میزان فروش خود طی این دوره یک‌ماهه را برابر با مبلغ ۱۳۱٫۵۵۶ تن اعلام کرده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته یک درصد افزایش فروش داشته و از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن ماه نیز میزان فروش فولاد هرمزگان جنوب ۱.۲۹۳.۰۷۲ تن گزارش کرده که در مقایسه با سال گذشته ۳ درصد کاهش را تجربه کرده است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۴
کد مطلب: 55408
 
مرجع : بورس نیوز