گروه صنایع معدنی فولاد
 
روند افزایش نرخ ورق گرم و سرد شرکت در دی‌ماه ادامه داشت؛
رکورد فروش ماهیانه فولاد مبارکه شکسته شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - مقادیر فروش تجمیعی فولاد مبارکه در دوره ۱۰ماهه به ۶.۴ میلیون تن رسیده که معادل مقادیر فروش سال گذشته است.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در دی‌ماه رکورد فروش ماهیانه خود را شکست و موفق به کسب درآمد عملیاتی ۸۴هزار و ۷۲۴ میلیارد ریالی رسید. این فروش نسبت به آذرماه بیش از ۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.


جمع کل فروش این شرکت در دوره ۱۰ ماهه سال جاری به بیش از ۵۷۹ هزار و ۲۷۶ میلیارد ریال رسیده و این فروش نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد بیش از ۷۶ درصدی را نشان می‌دهد که تمامی این رشد درآمد از محل افزایش نرخ فروش محصولات شرکت بوده است.

مقادیر فروش تجمیعی دوره ۱۰ماهه به ۶.۴ میلیون تن رسیده که معادل مقادیر فروش سال گذشته است.

نرخ فروش محصولات شرکت در دی‌ماه با افزایش همراه بوده‌اند. نرخ فروش ورق گرم شرکت با بیش از ۴ درصد افزایش به ۱۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال رسیده است.

نرخ فروش ورق سرد نیز با ۶.۵ درصد افزایش قیمت نسبت به ماه گذشته به ۱۵۶ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال در هر تن رسیده است. نرخ فروش ورق پوشش‌دار شرکت نیز بدون تغییر محسوسی نسبت به آذرماه معادل ۱۸۷ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال بوده است.

در نمودار زیر روند فروش ماهیانه فولاد مبارکه اصفهان در ۶ ماه اخیر ارائه‌شده است. همان‌گونه که مشاهده می‌شود بیشترین فروش ماهیانه شرکت در دی‌ماه محقق شده و فروش این شرکت نسبت به مردادماه در حدود ۱۰۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.


تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۸
کد مطلب: 54796
 
مرجع : بورس نیوز