گروه معادن سنگ آهن
 
‍ ‍ مهندس تقی‌زاده مدیرعامل شرکت چادرملو:
با دید مثبت ساخت مجتمع ICU جدید بیمارستان ضیایی را مد نظر قرار می دهیم
به گزارش ماین نیوز، به منظور تقدیر از مساعدت های شرکت صنعتی چادرملو از ابتدای شروع همه گیری ویروس کووید ۱۹ در تأمین تجهیزات و اکسیژن مورد نیاز بیمارستان ضیایی اردکان مسئولین بهداشت و درمان شهرستان اردکان با مهندس تقی زاده مدیرعامل شرکت چادرملو دیدار نمودند.

دکتر پورهاشمی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردکان و دکتر صدرالدینی رئیس بیمارستان ضیایی با حضور در مجتمع صنعتی_معدنی چادرملو از مساعدت های مجموعه چادرملو در بحران کرونا تقدیر و تشکر نمودند .

در این دیدار دکتر پورهاشمی ضمن تشکر خالصانه از مساعدت های صورت گرفته در تأمین تجهیزات بیمارستان، تأمین اکسیژن مورد نیاز بیمارستان را امری ارزشمند برشمرد و عنوان کرد که با وجود افزایش چندین برابری مصرف اکسیژن ، خوشبختانه این مرکز با بحران جدی کمبود اکسیژن مواجه نشد .

مدیر شبکه بهداشت و درمان اردکان ضمن بیان موقعیت جغرافیایی بیمارستان ضیایی و نیاز به توسعه همه جانبه این مرکز با توجه به افزایش مراجعین در سال های اخیر اقدامات صورت گرفته درخصوص پیشرفت 90 درصدی طرح توسعه بیمارستان در 7 طبقه،ساخت ساختمان جدید بخش دیالیز و اقدامات اولیه راه اندازی بخش طب هسته ای را تشریح و در خصوص لزوم ساخت مجتمع ICU این مرکز تأکید و اظهار داشت:

مقدمات عملیاتی کردن ساخت این بخش مهیا بوده و در صورت مساعدت شرکت چادرملو گام مؤثری در توسعه درمان این شهر برداشته خواهد شد.

مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت چادرملو ضمن تشکر از خدمات فداکارانه مدافعان سلامت در بحران کووید ، اظهار داشت خداوند امانتی در اختیار ما قرارداده لذا در شرایط بحرانی پیش آمده وظیفه انسانی خود دانستیم که حداقل کاری که می توانیم را انجام دهیم.

 مدیرعامل شرکت چادرملو ضمن استقبال از (https://t.me/chadormalou_picture/12) همکاری در پروژه ساخت ICU بیمارستان ضیایی تصریح کرد با دید مثبت این موضوع را در هیئت مدیره مطرح و در صورت موافقت،به امید خدا کل پروژه ICU بیمارستان ضیایی توسط شرکت چادرملو ساخته خواهد شد.

در پایان بااهدای لوح سپاس از خدمات بی شائبه شرکت چادرملو تجلیل بعمل آمد.

لازم به ذکراست مجتمع ICU بیمارستان ضیایی شامل بخش های ICU،PICU و NICUخواهد بود.تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۶
کد مطلب: 54507