گروه معادن سنگ آهن
 
رئیس دانشکده علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان:
حمایت‌های مالی و تجهیزاتی گل‌گهر در میدان مقابله با کرونا قابل تقدیر است
گروه معادن >سنگ آهن - رئیس دانشکده علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان گفت: تعهد به توسعه و حمایت از جوانب مختلف جامعه در کنار تولید، به‌عنوان‌ مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های صنعتی و معدنی را می‌توان از شاخص‌های توسعه پایدار در جوامع دانست.
 
به گزارش ماین نیوز، دکتر غلامعباس محمدی افزود: خوشبختانه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت‌های منطقه گل‌گهر سیرجان در جایگاه یک مجموعه صنعتی و معدنی، همواره و هم‌زمان با توسعه صنعت و معدن، به مسئولیت‌های اجتماعی‌شان نیز توجه داشته‌اند.

وی ادامه داد: نمود این‌گونه توجهات را می‌توان در حمایت‌های مالی و تجهیزاتی شرکت گل‌گهر و نگاه ویژه مهندس ملارحمان مدیرعامل این شرکت در دوران مقابله با بیماری کرونا در شهرستان شاهد بود که شرکت‌های مذکور سعی کردند با مدافعین سلامت و حوزه بهداشت و درمان در این راه سخت و دشوار که ایشان داشتند، همراه شوند؛ البته می‌طلبد این همراهی و حمایت به نقطه مطلوب خود برسد و ادامه داشته باشد.

دکتر محمدی اظهار کرد: شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت‌های هم‌گروه گل‌گهر با اهدای تجهیزات حفاظت فردی، برخی دستگاه‌های مورد نیاز مدیریت بیماری کرونا و بعضا حمایت‌های مالی در پشتیبانی این جبهه در میدان مقابله با کرونا کوشش داشتند که قابل تقدیر است؛ البته این حمایت‌ها ان‌شاالله همچنان ادامه داشته باشد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۲
کد مطلب: 54430
 
مرجع : روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر