گروه صنایع معدنی فولاد
 
فروش "فولاد" در مهرماه به ۶۴۶ هزار تن رسید؛
افزایش ۹۸ درصدی درآمد "فولاد"
گروه صنایع معدنی >فولاد - شرکت فولاد مبارکه اصفهان در مهرماه، ۶۴۶ هزارتن از محصولات خود را به فروش رساند که بیشترین محصول فروش رفته طی این دوره «محصولات گرم» با ۳۸۴ هزار تن بوده است.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال جاری، میزان درآمد حاصل شده خود را از فروش محصولات تولیدی بالغ بر ۶۷.۳۴۸ میلیارد ریال گزارش کرده، همچنین مجموع فروش این فولادساز اصفهانی در مهرماه برابر با ۶۴۶ هزارتن بوده است.

شرکت "فولاد" از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه سال جاری، درآمد حاصل شده خود را مبلغی بالغ بر ۳۴۰.۹۶۶ میلیارد ریال به ثبت رسانده و مجموع فروش‌های خود را ۴.۴۸۸ هزار تن گزارش کرده است.

درآمد شرکت فولاد مبارکه اصفهان در مهرماه سال جاری، در مقایسه با شهریورماه افزایش ۲۲ درصدی را به دنبال داشته، همچنین درآمد های"فولاد" نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۹۸ درصدی را تجربه کرده است.


بر اساس این گزارش، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در مهرماه، ۶۴۶ هزار تن از محصولات خود را به فروش رسانده، بیشترین محصول فروش رفته طی این دوره «محصولات گرم» با ۳۸۴ هزار تن بوده است.

نمودار روند محصولات فروش رفته "فولاد" در مهرماه سال جاری

بر پایه این گزارش، درآمد حاصل شده شرکت "فولاد" از ابتدای سال مالی تاکنون، توانسته در ۳ ماهه گذشته روند صعودی و روبه‌رو رشد خود را حفظ کند و نسبت به دوره مشابه سال گذشته با افزایش مواجه بوده است.

نمودار روند درآمد شرکت فولاد مبارکه اصفهان از ابتدای سال مالی

طبق این گزارش، در مهرماه سال جاری بیشترین نرخ فروش (ریال) را در این شرکت فولادی «محصولات پوشش دار» به خود اختصاص داده که در مقایسه با ماه گذشته ۶ درصد افزایش داشته است.

روند نرخ فروش «محصولات پوشش دار» از ابتدای سال مالی تاکنون
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۲
کد مطلب: 53661
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز