گروه صنایع معدنی فولاد
 
تکریم و معارفه معاونان «برنامه ریزی و فناوری» پیشین و کنونی فولاد خراسان برگزار شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان از تلاش های معاون پیشین «برنامه ریزی و فناوری» این شرکت قدردانی و حمیدرضا شفیعیان را به جای وی منصوب کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، مراسم تکریم و قدردانی برای بیش ازسه دهه خدمت مهندس بهروز اسماعیلی، معاون برنامه ریزی و فناوری شرکت و معارفه مهندس شفیعیان معاون جديد این شرکت، پیش از ظهر امروز، 26 آبان ماه 1399، در دفتر مدیر عامل برگزار شد.

کسری غفوری مدیرعامل شرکت، در این مراسم که با حضور قائم مقام مدیرعامل، معاونان و نیز مدیران حراست، روابط عمومی و دفتر مدیریت برگزار شد، ابراز امیدواری کرد که بیش از سه دهه خدمت مهندس اسماعیلی، در بزرگترین جبهه صنعتی شرق کشور، ماجور حق تعالی باشد و آیندگان قدرشناس زحمات نسلی باشند که در پی ریزی پایه های قطب سوم فولاد را در خراسان و نیشابور سهیم بوده اند.

در اين مراسم مدیر عامل شرکت از خدمات بهروز اسماعیلی در مدت تصدی مسئولیت معاونت برنامه ریزی و فناوری قدردانی کرد.

گفتنی است اسماعیلی در دوران خدمت خود از سال 1369 در پست هایی همچون مدیر نیروی انسانی، مدیر ممیزی داخلی و تضمین کیفیت، مدیر برنامه ریزی راهبردی و تعالی سازمانی خدمت کرده و آخرین سمت وی معاون برنامه ریزی و فناوری فولاد خراسان بوده است که امسال به افتخار بازنشستگی نائل شد.

محمدرضا شفیعیان، که از این پس با حکم کسری غفوری در سمت معاون برنامه ریزی و فناوری انجام وظیفه خواهد نمود، از سال 1379در فولاد خراسان جذب شده و تا کنون در پست های کارشناس فولادسازی، سرپرست شیفت فولادسازی، رئیس واحد ذوب و مدیریت فولادسازی خدمت کرده است.

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۲
کد مطلب: 53659
 
مرجع : فولاد خراسان