گروه صنایع معدنی فولاد
 
تولید ورق فولادی ۳۵۵ pjh در فولاد اکسین خوزستان
گروه صنایع معدنی >فولاد - نوآوری و ابتکار در طراحی محصولات جدید سبب تولید ورق صادراتی ۳۵۵ pjh برای مخازن با دمای بالا شده است.
 
به گزارش ماین نیوز، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: نوآوری و ابتکار در طراحی محصولات نو سبب شد چندین نوع ورق جدید روانه بازار‌های داخلی و بین المللی شود.تولید ورق فولادی ۳۵۵ pjh در فولاد اکسین خوزستان

امین ابراهیمی تولید ورق صادراتی ۳۵۵ pjh برای مخازن با دمای بالا را از جمله محصولات جدید عنوان کرد و افزود: دستیابی به روش تولید ورق A ۵۱۶ گرید ۷۰، برای ساخت مخازن تحت فشار به منظور ذخیره میعانات اسیدی نیز اتفاق مهم دیگری است که در به همت متخصصان و جوانان ایرانی در فولاد اکسین رقم خورد.

وی ادامه داد: همه اتفاقات خوب در حالی رخ داد که ورق ضدسایش اکسینار جایگاه خود را در بازار تجهیزات معدنی و راهسازی مستحکم کرده است، ضمن اینکه در نیمه نخست سال ۹۹، بالغ بر ۴۴ میلیارد تومان از مطالبات معوقه شرکت وصول و بالغ بر ۸۰ درصد مطالبات باقیمانده تعیین تکلیف شدند.

مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان گفت: حاصل موفقیت‌های شرکت در حوزه بازرگانی، مالی و سودآوری شرکت در نیمه نخست سال ۹۹ رشد چشمگیری نسبت به مدت مشابه پارسال تجربه کرده است، بطوریکه فقط سود خالص در مدت مذکور به ۷۹۷ میلیارد تومان رسیده که نسبت به مدت مشابه سال ۹۸، ۹ برابر افزایش نشان می‌دهد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۴
کد مطلب: 53621
 
مرجع : خبرگزاری صدا و سیما