گروه معادن سنگ آهن
 
با حضور استاندار خوزستان صورت گرفت؛
کلنگ پروژه کارخانه تولید گندله در شادگان به زمین زده شد
گروه معادن >سنگ آهن - عملیات اجرایی ساخت کارخانه تولید گندله فولاد اخگر، با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان در شادگان آغاز شد.
 
به گزارش ماین نیوز، عملیات اجرایی ساخت کارخانه تولید گندله فولاد اخگر، امروز سه‌شنبه ۱۳ آبان ماه، با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان در شادگان آغاز شد.

استاندار خوزستان در حاشیه این مراسم اظهار کرد: مطابق برنامه‌ریزی های صورت گرفته، فاز نخست این کارخانه در مدت‌زمان ۳۶ ماه در زمینی به مساحت ۱۲۰ هکتار، با سرمایه‌گذاری ۲۳۵ میلیون یورو به بهره‌برداری خواهد رسید.

شریعتی افزود: با بهره‌برداری از این پروژه، فرصت‌های شغلی خوبی جهت جوانان شادگان ایجاد خواهد شد و امیدوار هستیم که جوانان بومی منطقه در این کارخانه مشغول به کار شوند.

نماینده عالی دولت در استان با تأکید بر بکارگیری نیروهای بومی منطقه عنوان کرد: برای کاهش بیکاری در شادگان، در این پروژه‌ها باید از نیروهای بومی استفاده شود و در صورت نیاز به تخصص، دستگاه‌های مسئول با ارائه آموزش‌های لازم، نیروهای متخصص و موردنیاز را تربیت کنند.

وی در پایان گفت: جهت تسهیل در اجرای این پروژه، آماده همکاری و هرگونه مساعدت خواهیم بود تا این واحد تولیدی مطابق زمان پیش‌بینی شده به سرانجام برسد.

گفتنی است؛ بر اساس برآوردهای صورت گرفته، بهره‌برداری از این طرح حدود ۷۰۰ فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۰۷
کد مطلب: 53524
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا