گروه صنایع معدنی
 
سید علی اصغر علامه مدیرعامل منطقه ویژه پارسیان شد/ عضویت پاکزاد در هیأت مدیره منطقه ویژه خلیج فارس
گروه صنایع معدنی - با حکم غریب‌پور معاون وزیر صمت و مدیرعامل ایمیدرو، سید علی‌اصغر علامه به عنوان مدیرعامل جدید منطقه ویژه صنایع انرژی‌بر پارسیان منصوب شد.
 
به گزارش ماین نیوز، با حکم غریب‌پور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل ایمیدرو، سید علی اصغر علامه به عنوان مدیرعامل جدید منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان منصوب شد.

علامه از کارکنان رسمی ایمیدرو است و سابقه کار در امور مناطق ویژه ایمیدرو، مدیریت حمل و نقل گروه توسعه ملی، مدیریت روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی ایران و عضویت در هیأت مدیره شرکت شیمی فرآورده‌های قشم را در کارنامه دارد. وی چند سالی نیز شهردار مهر در استان فارس بوده است.

با عضویت علی اصغر علامه در ترکیب هیأت مدیره منطقه ویژه پارسیان، مسعود پاکزاد نیز از عضویت در هیأت مدیره منطقه ویژه پارسیان به عضویت در هیأت مدیره منطقه ویژه خلیج فارس در مجاورت بندرعباس منصوب شد.

به این ترتیب، بابایی، اسفندیاری و علامه اعضای هیأت مدیره منطقه ویژه پارسیان خواهند بود و با انتصاب پاکزاد در منطقه ویژه خلیج فارس، آقایان شجاعی، نجیبی، کرمی، خلج و پاکزاد نیز ترکیب هیأت مدیره منطقه ویژه اقتصادی و صنایع فلزی خلیج فارس را تشکیل می‌دهند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲
کد مطلب: 53494
 
مرجع : خبرگزاری فارس