گروه صنایع معدنی فولاد
 
فروش ۷ ماهه شرکت به بیش از ۹۴ هزار میلیارد ریال رسید؛
رشد نزدیک به ۳۰ درصدی نرخ تیرآهن "ذوب"
گروه صنایع معدنی >فولاد - با توجه به اطلاعات ناقص گزارش عملکرد مهر ماه، میزان فروش شمش فولاد صادراتی شرکت که یکی از مهم‌ترین بخش‌های فروش شرکت محسوب می‌شود، اعلام نشده است.
 
به گزارش ماین نیوز، ذوب آهن اصفهان در مهر ماه شاهد رشد ۳۰ درصدی نرخ فروش تیرآهن این شرکت بود. این افزایش نرخ که در مدت یک ماه روی داده، در نوع خود بی سابقه محسوب می‌شود. نرخ متوسط هر تن تیرآهن این شرکت در مهر ماه به بیش از ۹۴ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال رسیده است.


این در حالی است که نرخ‌های فعلی این محصول در بورس کالا به بیش از ۱۱۰ میلیون ریال نیز رسیده و می‌توان انتظار داشت که شاهد افزایش مجدد نرخ این محصول در آبان ماه نیز باشیم.

نرخ میلگرد داخلی شرکت نیز به ۷۵ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال رسیده که ۲ درصد بیشتر از شهریور ماه بوده و در خصوص این محصول نیز با توجه به نرخ‌های فعلی بورس کالا که بیش از ۱۰۰ میلیون ریال در هر تن بود، انتظار رشد خوبی را در آبان ماه خواهیم داشت.

با توجه به اطلاعات ناقص گزارش عملکرد مهر ماه، میزان فروش شمش فولاد صادراتی شرکت که یکی از مهم‌ترین بخش‌های فروش شرکت محسوب می‌شود، اعلام نشده است.

جمع کل فروش شرکت در مهر ماه به ۱۸ هزار و ۵۴۵ میلیارد ریال رسیده تا به این ترتیب جمع کل درامد‌های عملیاتی ۷ ماهه شرکت به ۹۴ هزار و ۲۰۳ میلیارد ریال برسد. این میزان فروش نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۸ افزایش ۵۴ درصدی را نشان می‌دهد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۰
کد مطلب: 53434
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز