گروه صنایع معدنی فولاد
 
تحقق بیش از ۲۵ درصد فروش ۷ ماهه در مهر ماه؛
افزایش دو رقمی نرخ محصولات فولاد خراسان در مهر ماه
گروه صنایع معدنی >فولاد - جمع کل درآمد‌های عملیاتی ۷ ماهه شرکت به ۳۷ هزار و ۵۵۴ میلیارد ریال رسید که نسبت به مدت مشابه ۷ ماهه سال گذشته افزایش ۴۱ درصدی را نشان می‌دهد.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت فولاد خراسان در مهر ماه عملکرد جالب توجهی را ثبت کرده و با تحقق فروش نزدیک به ۱.۰۰۰ میلیارد تومان، بیش از یک چهارم کل فروش ۷ ماهه را در این ماه محقق کرد.


جمع کل درآمد‌های عملیاتی ۷ ماهه شرکت به ۳۷ هزار و ۵۵۴ میلیارد ریال رسید که نسبت به مدت مشابه ۷ ماهه سال گذشته افزایش ۴۱ درصدی را نشان می‌دهد.

نرخ فروش محصولات نیز در بخش داخلی رشد جالب توجهی را داشتند. نرخ شمش فولاد تنها در عرض یک ماه بیش از ۲۱ درصد افزایش یافت و به ۹۱ میلیون و ۵۲۰ هزار ریال به ازای هر تن رسید.

همچنین نرخ میلگرد داخلی شرکت به بیش از ۱۰۱ میلیون ریال در هر تن رسید که نشان دهنده افزایش ۱۷ درصدی در مقایسه با مهر ماه خواهد بود و نرخ شمش صادراتی شرکت نیز با ۵.۲ درصد رشد به ۸۰ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال رسید.

در نمودار زیر روند فروش ماهیانه شرکت از ابتدای سال ارائه شده و همان گونه که در نمودار نیز مشخص است شاهد رشد محسوس فروش ماهیانه در مهر ماه نسبت به سایر ماه‌های امسال هستیم.

تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۲
کد مطلب: 53408
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز