گروه معادن سنگ آهن
 
در نشست ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی استان مطرح شد؛
آمادگی کامل گل‌گهر در جهت حمایت از قطعه‌سازان و صنعتگران استان
گروه معادن >سنگ آهن - نشست ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی استان کرمان، صبح امروز، به میزبانی دادگستری استان برگزار شد.
 
به گزارش ماین نیوز، این نشست با محوریت بررسی راهکارهای کمک به قطعه‌سازان استان کرمان با حضور حجت‌الاسلام و‌المسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان، موحد رئیس‌کل دادگستری استان، سالاری، دادستان عمومی و انقلاب استان، آبیار، مدیرکل بازرسی استان و نمایندگان ارگان‌های نظارتی و قطعه‌سازان و مدیران و نمایندگان شرکت‌های بزرگ معدنی استان برگزار شد.

در این نشست ضمن ارائه و بررسی راهکارهای لازم به منظور کمک به قطعه‌سازان استان، مدیران و نمایندگان شرکت‌های بزرگ معدنی به ارائه پیشنهادات لازم و همچنین بیان مشکلات و موانع موجود در این حوزه کاری پرداختند.

رئیس‌کل دادگستری استان نیز در این نشست گفت: دستگاه قضایی استان کرمان بر مبنای تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی و ریاست قوه‌قضاییه درصدد حمایت همه‌جانبه و قانونی از سرمايه‌گذاران و تولیدکنندگان به منظور ایجاد اشتغال است و انتظار این مجموعه از مدیران اجرایی نیز همگامی در مسیر حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری می‌باشد.

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، آمادگی کامل خود را در جهت حمایت از قطعه‌سازان و صنعتگران استان اعلام و ضمن مطرح کردن مشکلات موجود در زمینه کیفیت، قیمت، زمان تحویل و مباحث قانونی مربوط به انتخاب پیمانکاران، پیشنهادهایی را به منظور کمک به این حوزه ارائه نمود.

شایان ذکر است، گل‌گهر به عنوان یکی از شرکت‌های موفق در حوزه بومی‌سازی و ساخت قطعات تاکنون ۱۲۰ هزار کدقطعه برای بومی‌سازی ایجاد کرده و تاکنون ۹۰ هزار قطعه (۷۵ درصد) بومی‌سازی شده است.


تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۵۱
کد مطلب: 53326
 
مرجع : شرکت گل گهر