گروه صنایع معدنی فولاد
 
کشف انواع ورق استیل احتکاری به ارزش ۱۶۵ میلیارد تومان در ری
گروه صنایع معدنی >فولاد - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: ۲۵۳ تن ورق استیل به ارزش تقریبی ۱۶۵ میلیارد تومان در انبارهای شهرستان ری توسط بازرسان اداره صمت ری کشف و ضبط شد.
 
به گزارش ماین نیوز، موسی احمدی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری اظهار کرد: در طرح تشدید بازرسی با هدف کنترل بازار، بازرسان اداره صمت و دستگاه‌های نظارتی بنگاه‌های تجاری یک انبار با موجودی ۲۵۳ تن ورق استیل احتکاری و عرضه خارج از شبکه شناسایی و کشف کردند.

وی گفت: ارزش ریالی این محموله اکتشافی بیش از ۱۶۵ میلیارد تومان است که به دلیل احتکار و عرضه خارج از شبکه از سوی صاحب کالا توسط بازرسان شناسایی و جهت اعمال مراحل قانونی به مراجع قضایی ارائه می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری در ادامه افزود: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری در طرح بازرسی و نظارت‌های برنامه‌ریزی شده، انبارهای کالای شهرستان ری را به صورت کامل رصد می‌کنند.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: با هدف مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه ۵ تیم بازرسی به اصناف، انبار و کارخانه‌ها اختصاص داده شده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی از واحدها می‌شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۶
کد مطلب: 53294
 
مرجع : خبرگزاری فارس