گروه صنایع معدنی فولاد
 
از سوی مجتمع فولاد خراسان و همزمان با اوج گیری کرونا صورت گرفت:
تامین بیش از ۴۸ تن اکسیژن مورد نیاز بیمارستان های نیشابور
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل «مجتمع فولاد خراسان» از اهدای بیش از 48تن اکسیژن تولید شده در این شرکت به «علوم پزشکی نیشابور» همزمان با اوج گیری اپیدمی کووید19 در کشور خبر داد و افزود: این مجتمع در ادامه حمایت های خود از کادر درمان شهرستان، اکسیژن مورد نیاز بیمارستان های نیشابور را به صورت رایگان تامین می کند.
 
به گزارش ماین نیوز، این شرکت در پی اعلام نیاز «علوم پزشکی» شهرستان، دو محموله 16تُنی اکسیژن را در هفته گذشته به بیمارستان 22 بهمن نیشابور تحویل داد.

کسری غفوری افزود: با شیوع موج سوم ویروس کرونا میزان اکسیژن مورد نیاز بیمارستان‌های شهرستان به ویژه در بخش‌های مراقبت‌های ویژه مراکز در مانی افزایش چشمگیری یافته و شرکت مجتمع فولاد خراسان، در عمل به تعهدات اجتماعی خود، 16 تن اکیسژن مایع را در روزهای انتهایی هفته گذشته (منتهی به جمعه 26 مهر) ماه 1399 به دانشگاه علوم پزشکی اهدا کرد.

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با اشاره به افزایش نیاز علوم پزشکی نیشابور به اکسیژن برای مراقبت و درمان بیماران مبتلا به کووید 19 گفت: شرکت برنامه‌ریزی کرده است تا از محل اکسیژن تولیدی در واحد «اکسیژن و هوای فشرده» فولاد خراسان، نیاز نیشابور به این ماده حیاتی را برای یک سال به طور رایگان تامین کند تا بیمارستانهای شهرستان دچار کمبود این نیاز حیاتی نباشند.

به گزارش روابط عمومی «مجتمع فولاد خراسان» از ابتدای شهریور ماه، این مجتمع بیش از48 تن اکسیژن به بیمارستان‌ 22 بهمن نیشابور اهدا کرده است.

گفتنی است، این شرکت از ابتدای شیوع پاندمی کووید19، حدود 1200تن اکسیژن به بیمارستان های نیشابور و سایر شهرستان ها، از جمله تهران، مشهد و تربت حیدریه ارسال کرده است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۶
کد مطلب: 53268
 
مرجع : فولاد خراسان