گروه صنایع معدنی فولاد
 
پیاده سازی و اجرای نظام های تحولی و مدیریتی در فولاد هرمزگان از اولویتهای اصلی است
گروه صنایع معدنی >فولاد - رضا صفريان مدير روابط عمومي شركت فولاد هرمزگان درحاشيه پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال گفت: امروزه یکی از مهمترین ارکان و اصولی که می تواند یک سازمان را در جهت تحقق اهداف و برنامه های خود سوق دهد، نظام مند نمودن ساختارها و فرایندها است.
 
به گزارش ماین نیوز، صفريان افزود: پیاده سازی و اجرای نظام های تحولی و مدیریتی از جمله نظام مدیریت استراتژیک، انواع استانداردهای سیستم های مدیریت، نظام های مشارکتی كمك مي كند سازمان در شرایط گوناگون و فارغ از هر گونه تغییرات درونی و تحولات محیطی همواره در جهت و مسیر تعریف شده حرکت کند .

مدير روابط عمومي شركت فولاد هرمزگان با اشاره به نقش مديرعامل شركت فولاد هرمزگان در پياده سازي استانداردهاي مديريتي در اين شركت گفت: شرکت فولاد هرمزگان توانسته است با حضور مديرعامل ، معاونين و مديران ارشد و با برنامه ریزی مناسبی که از حدود سه سال گذشته تا کنون داشته است به دستاوردها و موفقیت های مهمی دست پیدا کند که اين امر مرهون مشارکت، همراهی و همدلی کارکنان سخت کوش شرکت فولاد هرمزگان و رهبری مديريت ارشد سازمان بوده است.

صفريان خاطرنشان كرد : در این خصوص مشخصا می توان به اجرای نظام مدیریت استراتژیک اشاره نمود که هرساله طی فرایند مشخصی و با مشارکت تیم رهبری سازمان و کارشناسان خبره تدوین و مورد بازنگری قرار میگیرد و براساس آن جهت گیری ها، اهداف و اقدامات استراتژیک شرکت پس از انجام بررسی ها و تحلیل های مختلف تعیین می شود.

همچنین استقرار استانداردهای مدیریتی گام موثر دیگری بوده است که در جهت یکپارچه سازی ساختارها و نظام های شرکت همواره در اولویت بوده است .

گفتني است پنجمین دوره اجلاس نشان عالي مدير عالي سال با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی مدیریتی ، به عنوان بزرگترین رویداد مدیریتی کشور در تاریخ ۲۲مهر ماه ۱۳۹۹در مرکز همایش های دیپلماتیک وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران برگزار شد .
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۶
کد مطلب: 53235
 
مرجع : فولاد هرمزگان