گروه معادن سنگ آهن
 
رشد ۱۱۷ درصدی میزان درآمد‌ها در یک‌سال؛
رشد ۴۳درصد درآمدها از "کچاد" استخراج شد
گروه معادن >سنگ آهن - درآمد حاصل شده از فروش محصولات در شهریورماه نسبت به سال گذشته، ۱۱۷درصد افزایش را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده که البته در مقایسه با سال گذشته ۴۳درصد رشد را در پی داشته است.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو " کچاد " در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه، درآمد خود را از فروش داخلی مبلغی بالغ بر ۱۴.۴۱۷.۶۲۳ میلیون ریال به ثبت رسانده که بیشترین میزان فروش را در بین سبد محصولات این شرکت محصول «کنسانتره آهن (خشک)» با ۵۲۹.۵۲۷ تن در اختیار دارد.


درآمد حاصل شده از فروش محصولات در این ماه به نسبت سال گذشته ۱۱۷درصد افزایش را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده و همچنین در دوره ۶ماهه ابتدایی سال جاری میزان درآمد کسب شده توسط " کچاد " مبلغ ۶۵.۹۱۱.۴۹۲میلیون ریال به سامانه کدال ارائه شده و در مقایسه با سال گذشته ۴۳درصد رشد را در پی داشته است.

بر پایه این گزارش، "کچاد" بیشترین میزان تولید را در ۶ماه اخیر در بخش «کنسانتره آهن (خشک)» با میزان ۵.۰۲۷.۳۱۸ تن به خود اختصاص داده که نسبت به دوره گذشته با افزایش ۸درصدی مواجه بوده و به همین جهت نگاهی خواهیم داشت به میزان تولید این محصول در ۶ ماه ابتدایی سال جاری و مقایسه آن با سال گذشته به شرح زیر است.

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۴
کد مطلب: 53163
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز