گروه معادن مس
 
نماینده مردم رفسنجان در خانه ملت:
شرکت مس سهامی نمایندگان و مدیران سیاسی نیست
اجازه شبکه سازی در شرکت مس را نمی دهیم
گروه معادن >مس - نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: شرکت ملی مس شرکت سهامی نمایندگان و مدیران سیاسی نیست که هرکسی سهمی بردارد.
 
به گزارش ماین نیوز، "حسین جلالی" در خصوص دیدار جمعی از نمایندگان استان کرمان با سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران اظهار کرد: در این جلسه مدیر عامل شرکت مس در خصوص طرح های توسعه ای مس گزارشاتی ارائه داد و در خصوص طرح های آتی مس نیز توضیحات مبسوطی مطرح نمود.

وی موفقیت های بدست آمده در شرکت مس طی دوره مذکور این موفقیت ها را مرهون زحمات مدیرعامل و مدیران شرکت ملی صنایع مس ایران و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی بدنه کارگری و مهندسی صنعت مس در دوران سخت تحریم ها و جنگ اقتصادی دانست و خاطرنشان کرد: متاسفانه شرکت ملی صنایع مس دچار حواشی از سوی نمایندگانی شده که بی دلیل و بی جهت بی آنکه مس در حوزه انتخابیه آنان باشد ورود های مداخله جویانه ای دارند و با فشار مدیران را مجبور به عزل و نصب های سیاسی در این بنگاه اقتصادی می کنند.

جلالی ادامه داد: در صورتی که این رفتارهای غیر انقلابی از سوی این نمایندگان ادامه پیدا کند مجبور می شوم مواضح شدیدتر و با شفاف با مردم صحبت و نهادهای نظارتی رادر جریان بگذارم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: همین دخالت‌های افراد طی سنوات گذشته موجب شده کمترین منافعی از این برخورداری الهی به مردم رفسنجان و انار برسد شرکت ملی مس شرکت سهامی نمایندگان و مدیران سیاسی نیست که هرکسی سهمی بردارد.

جلالی در پایان با تاکید بر اینکه اجازه نمی دهیم عده ای به شبکه سازی در شرکت مس بپردازند، تصریح کرد: با هرگونه فسادی مقابله می کنیم و از مدیر عامل شرکت مس هم می خواهیم در مقابل فشارهای مافیای قدرت کوتاه نیاید و با هرگونه فسادی مقابله کند.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۷
کد مطلب: 53082
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا