گروه صنایع معدنی فولاد
 
ارتقای رکورد تولید ماهانه آهن اسفنجی در فولاد خراسان
گروه صنایع معدنی >فولاد - معاون بهره برداری مجتمع فولاد خراسان از کسب رکوردی تازه در تولید ماهانه کارخانه احیا مستقیم این شرکت خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، کارکنان پرتلاش و خستگی ناپذیر ناحیه احیا مستقیم فولادرخراسان در شهریور ماه 1399 موفق شدند با ثبت رکورد تولید ماهانه 131هزار و 547 تُن آهن اسفنجی و بریکت، رقم ثبت شده قبلی خود را ارتقا دهند.

حمیدرضا زارع با قدردانی از کارکنان ناحیه احیا مستقیم کسب این رکورد را نتیجه کار گروهی و اندیشیدن به هدفی واحد دانست و گفت: در کسب این رکورد تلاش تک تک کارکنان و هماهنگی میان بخش های تامین، پشتیبانی تاثیرگذار بوده است.

فضیلتی، مدیر ناحیه «احیا مستقیم» فولاد خراسان نیز با قدردانی از تلاش شبانه روزی همکاران خود، ارتقای تولید در این ناحیه را با وجود تحقق ظرفیت اسمی کارخانه و نصاب بالای تولید آهن اسفنجی در ماه های گذشته، شرایط خوب و آماده به کار بودن تجهیزات و استفاده مطلوب از زمان تولید و کاهش توقفات و پشتیبانی بموقع، تامین مواد اولیه مرغوب و روحیه همکاری و تعلق خاطر سازمانی بالای کارکنان دانست و اظهار امیدواری کرد که ان شاء ا.. با موارد اشاره شده روند موفقیت در کلیه نواحی تولیدی شرکت استمرار یافته و «جهش تولید» به معنای واقعی در مجموعه «فولاد خراسان» محقق خواهدگردید.
تاریخ انتشار : جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۵
کد مطلب: 52967
 
مرجع : مس پرس