گروه صنایع معدنی فولاد
 
فولاد هرمزگان رکورد زد/ تولید ۱۳۷ هزار تن تختال در یک ماه
گروه صنایع معدنی >فولاد - در سال جهش تولید، رکورد تولید ماهیانه شرکت فولاد هرمزگان در شهریور ۹۹ به میزان ۱۳۷،۳۹۱ تن محقق شد. رکورد ماهیانه قبلی در خرداد ۹۷ و به میزان ۱۳۵،۶۹۹ تن محقق شده بود.
 
به گزارش ماین نیوز، در آغاز هفته دفاع مقدس ، و در سال جهش تولید، رکورد تولید ماهیانه شرکت فولاد هرمزگان در شهریور 99 به میزان 137،391 تن محقق شد. رکورد ماهیانه قبلی در خرداد 97 و به میزان135،699 تن محقق شده بود.

فرزاد ارزانی مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، کسب رکورد ماهیانه تولید را به همکاران خود تبریک و اظهار امیدواری کرد، این شرکت با همت و‌تلاش، همچنان در مسیر تعالی و بهبود مستمر گام بردارد.

متن پیام فرزاد ارزانی به این شرح است:
"با سلام خدمت همکاران گرامی

هفته دفاع مقدس یادآور جانفشانی ها ، ایستادگی ها و مبارزاتی است که اعتلای ایران اسلامی را به ارمغان آورد .
ما در فولاد هرمزگان و در سال جهش تولید با استعانت از خداوند متعال، از ابتدای سال عزم خود را برای تجلی بخشیدن به این شعار بزرگ، جزم کردیم و با برنامه ریزی و مدیریت فرایندها که در انسجام و کارگروهی تجلی یافته است .

و با تلاش و کوشش و درک متقابل از یکدیگر و استفاده موثر از امکانات توانستیم رکورد ماهیانه تولید را پس از دو سال در شهریور ماه با تولید 137،391 تن تختال محقق سازیم.

کسب این رکورد سبب غرور و سربلندی برای کلیه همکاران است.

اینجانب افتخار حاصل شده را به کلیه همکاران عزیز تبریک عرض می نمایم و امیدوارم با یاری خداوند و همت و تلاش هر چه بیشتر، همچنان در مسیر تعالی و بهبود مستمر گام برداریم.

فرزاد ارزانی
مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان"
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۵
کد مطلب: 52957
 
مرجع : خبرگزاری تسنيم