گروه صنایع معدنی فولاد
 
گواهینامه فولاد خراسان برای صدور محصول به کشورهای مشترک المنافع تمدید شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - گواهینامه بین المللی انطباق محصولات فولاد خراسان با الزامات استاندارد «گوست» (GOST) برای سومین دوره تمدید شد.
 
به گزارش ماین نیوز، مجتمع فولاد خراسان که بزرگترین تولید کننده انواع مقاطع سبک فولادهای ساختمانی در شرق کشور است، با توجه به کیفیت بالای محصولات خود و مزیت نزدیکی به مرز کشورهای مشترک المنافع، صادرات محصولات و افزایش سهم خود را در بازار این کشورها برنامه ریزی و در همین راستا اخذ گواهی انطباق محصولات شرکت با الزامات این استاندارد روسی را پیاده سازی کرده است.

در آخرین ارزیابی های صورت گرفته توسط ممیزان و نمایندگان موسسه گوست، برای سومین دوره، انطباق محصولات فولاد خراسان با معیارها و الزامات استاندارد مذکور تایید و گواهینامه صدور محصولات به کشورهای آسیای میانه و روسیه برای یک دوره سه ساله دیگر (سال های 2023-2020 میلادی) به نام این مجتمع صادر شد.

به گزارش روابط عمومی، داشتن این گواهینامه استاندارد، علاوه بر الزامی بودن برای محصولات خود کشورهای مشترک المنافع، یک ضرورت برای صادرات کالا به آن کشورها به شمار می رود.
گواهینامه«GOST» به عنوان یک استاندارد منطقه ای، شاخص کیفیت محصول، انطباق محصول با استانداردها و یا مشخصات سفارش داده شده و انطباق محصول با الزامات ایمنی را تایید می کند.

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۸
کد مطلب: 52940
 
مرجع : فولاد خراسان